reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To ja tez napisze lepiej pozno niz wcale, po wizycie endo w 10DC 10mm wiec dr G powiedzial, ze mam sobie wybrac czy chce miec crio w poniedizalek czy we wtorek. Mam miec accofil od Pasnika 5 dni przed crio wiec w koncowym efekcie umowilam sie na wlew z accofilu jutro wiec transfer bedzie w poniedzialek. Dr G tez mi mowil o tym braniu progrsteronu garsciami i ze nie przedawkujemy wiec po wlewie jutro mam nadzieje, ze da mi recepty na tone progesteronu, bede go meczyc o ten prolutex bo po ostatnich plamieniach mam fobie niskiego progestrtonu ;). W ogole dr G mowil duzo o statystykach zarodkow, ale troce te wypowiedzi byly enigmatyczne dla mnie ;), w kazdym razie duzo bardizej rozmowny niz dr M. ale zrozumialam z tego piate przez dzissiate i jakies statystyki mi na telefonie pokazywal Uzgodnilismy jednoglosnie ze biore 1 blastke (bo powiedzial ze z ekspandowana blasta szansa jest 50%, a z dwoma 70%, plus 10% szansy na blizniaki. Troche mnie kusilo zeby brac dwie ale uzgodnilismy zeby rozlozyc ryzyko, no i z parterem tez tak ustalilismy wiec chyba by sie zestresowal gdybym wrocila w dwupaku [emoji38][emoji38]
 
Mam nadzieję, że tak. Ale dowiem sie w drugiej połowie przyszłego tygodnia, bo transfer mialam w sobotę ;)
Nie wiem czy kilka dni po transferze wynik progesteronu powinien sie zmieniac ale moj sobotni wynik lekarz określił jako dobry. Są tu mądrzejsze głowy, może dziewczyny cos powiedzą. A jakie dawki lekow bierzesz?
Ja mysle ze nie ma co przewidywac na podst wyniku progesteronu, tylko zaczekac na bete [emoji4]
 
reklama
Do góry