reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Cześć ddziewczyny,
Jestem nową forumowiczka- przeszłam do Was z wątku o iui ( które dla nas okazało się bezowocne). Teraz jestem stymulowana do in vitro. Stąd pytanie do Was bardziej doświadczonych dziewczyny: czy w penie Gonalu f może być więcej jednostek niż na opakowaniu? Spotkałam się z taką opinią na forum sprzed kilku lat. W moim penie powinno zostać 100 j.m. więc brakujące 50 miałam dołożyć z nowego opakowania, jednak podczas robię ją zastrzyku że "starego pena ustawiłam jakoś tak 150j.m. i wszystko zeszło do zera.. nie zablokowalo się wcześniej, tj. przy 100. Możecie coś powiedzieć na ten temat? Nie wiem czy dokładać tą 50?

Dziękuję z gory

U mnie nic takiego nie bylo
 
Cioteczki oto zdj mojej kruszynki [emoji4] pecherzyk jest, tarcza zarodka rowniez, udalo sie tez zarejestrowac bicie zawiazki serduszka [emoji173][emoji173][emoji173] niestety nie przyjal nas nasz Pan Dr, tylko inny w zastepstwie i nie bylo takiej fajnej atmosfery, jaka jest zawsze z naszym, ale trudno. Jesli chodzi o wiek ciazy, to stwierdzil, ze jestem w 6tym tyg i tyle [emoji3] Termin porodu wyznaczyl na 08.03.2019. Dostalam tez ksiazeczke ciazy. Moj lokalny gin rowniez na urlopie prawie do polowy sierpnia, wiec pojde jeszcze na usg za 2tyg tam, gdzie planuje prenatalne, to pomierza mi malucha jak trzeba [emoji4]
Mowie Wam jak sie poryczalam na tym fotelu [emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 876182

Super:) Gratuluję:)
To teraz już z górki:)
 
@Tysiek777 Kochana jasne że Cię pamiętam! :-)
Na dzień dzisiejszy gratuluję cudu! [emoji173][emoji173]
A już było ich trochę na forum i uważam że może być ich więcej.... więc teraz mocno zaciskamy [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] za szczęśliwy rozwój wydarzeń i aby maluch się zadomowil ..;)

Rysiek777 - wierze ze po tylu niepowodzeniach los obdarzył Cię naturalsem. Trzymam kciuki za jutro!!!!
 
reklama
Do góry