reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
No ja mam leki, które mam brać trzy razy dziennie, więc budzik o 6-14-22 :-) i tak ze wszystkimi, które biorę więcej niż raz dziennie
Haha ja jeszcze poranne dawki przygotowuje wieczorem i wrzucam do kieliszka, zebym rano byla pewna ze jak kieliszek pusty to ta porcje o 6 zazylam, a nie ze mi sie snilo :D
 
To moze byc od neoparinu i acardu - te plamienia. Ale moze zadzwonilabys do kliniki lub jesli masz nr do swojej dr i zapytalabys czy mozesz zwiekszyc ten crinone do przynajmniej 2x1, bo troche malo masz tego progesteronu jak na sztuczny cykl. Powiedz o tym plamieniu. Tylko na spokojnie, nie panikuj :)
Już dzwoniłam i pytalam, narazie mam brać wszystko tak jak jest odpoczywać i nie denerwować się , według Pani Doktor transfer był naprawdę super nie ma się o co martwić to na pewno od podrażnienia szyjki macicy, trochę się uspokoiłam
 
Nie no jasne [emoji4] ja tez dzis mowilam M ze niby o tym mowie racjonalnie itd, ale tak naprawde w ogole do mnie nie dociera ze jeat opcja ze moze sie udac. Za bardzo sie ostatnio cieszylam na poczatku i dostalam od losu po pysku. Ale trzeba miec nadzieje i wierzyc w nasze kropki [emoji173]
Z 2 strony mamy tyle leków zabezpieczających że czemu miało by się nie udać...
 
To moze byc od neoparinu i acardu - te plamienia. Ale moze zadzwonilabys do kliniki lub jesli masz nr do swojej dr i zapytalabys czy mozesz zwiekszyc ten crinone do przynajmniej 2x1, bo troche malo masz tego progesteronu jak na sztuczny cykl. Powiedz o tym plamieniu. Tylko na spokojnie, nie panikuj :)
Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam naszego Grettko ale crinome bierze się dwa razy dziennie rano I wieczorem A lubi us 3 I taka różnica. Jak to zapytałam czy moge crinome to powiedział że tak bo trochę tańszy A w aptece mało co zawalu nie dostalam 15 aplikatorow 210 zl I nie kupiłam dostałam przy lutinusie
 
reklama
Do góry