reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziękuję wam dziewczyny za dobre słowo i wsparcie.
To moja 2 poronienie i często tu na forum pada paśnieg i immunologia ze cudotworca, mozecie mi nakreślić o co chodzi tzn co to za badania , jak on leczy tzn czym i ile takie leczenie kosztuje.
 
Dziękuję wam dziewczyny za dobre słowo i wsparcie.
To moja 2 poronienie i często tu na forum pada paśnieg i immunologia ze cudotworca, mozecie mi nakreślić o co chodzi tzn co to za badania , jak on leczy tzn czym i ile takie leczenie kosztuje.
Kochana na prawde warto zbadac immunoligie. Tylko ja osobiście radzilabym Ci nie robic na wlasna rękę zadnych badan tylko te ci docent Pasnik zleci. Ja za same badania placilam ok 3 tys zl. Leczenia sa różne. Immunosupresja jak miała @gosia321 i to chyba nie jest duzy koszt, ja mialam szczepienia limfocytami meza i tu sa zazwyczaj 3 szczepienia-koszt jednego w Łodzi to bodajze 600 zl i szczepi się co 3 tygodnie, sa wlewy z niego ntralipidu, sterydy no różnie, zalezy co tam Ci wyjdzie ale na prawde warti udac sie do docenta
 
Nie,mój lekarz prowadzący Piotr Raczyński w Unicare Wilanów
To jesli i tak zamierzasz isc na drugie usg bardzo polecam ci ta lekarke. Ona jest wychowanka slynnego Roszkowskiego (do niego nie masz potrzeby isc, po pierwsze cena wysoka a poza tym on tylko trudne przypadki przyjmuje na usg. Takie bardzo trudne, na inne nie ma czasu). Jest ginekologiem w szpitalu Orłowskiego razem z Roszkowskim. Pracuje jako genetyk w szpitalu na Sobieskiego. Wczoraj widzialam na stronie laboratorium co robi na Polske Nifty - maja placowke w Piasecznie ze jest y nich jako genetyk tak ze pacjenci moga sie umowic na konsultacje zanim zdecyduja sie na Nifty. A prywatnie przyjmuje w okolicach Arkadii na prenatalne i na prowadzenie ciazy. Jak planujesz i tak usg to udezala bym fo niej bo masz ginekologa co zeby zjadl na prenatalnych (a do nich ciezsze przypadki z calej Polski trafiaja, a una u Roszkowskiego sie uczyla) i genetyka w jednym. I w centrum.
Link do: Anna Kucińska-Chahwan | Warszawa | Fertina

A swoja drogą to ja mysle ze wszystko jest ok skoro usg wyszlo dobrze. ZE naprawdę widać... mysle ze nie masz co sie martwic.
 
Dziewczyny, jestem po pobraniu, czekam na wynik. Dam znać.
Ale trochę w innej sprawie. Piszecie dużo o dr Paśniku. Ja na razie nie zamierzam zmieniać kliniki, ale mam dobrą koleżankę, która zaliczyła już 3 poronienia do 10 tyg. Zachodzi łatwo, ale tych ciąż nie utrzymuje. Jej ginekolog olewa sprawę, poradziłam jej zrobienie podstawowych badań i na razie wyszedł antykoagulant toczniowy na plus.
Gdzie przyjmuje dr Paśnik? Ja u niej podejrzewam właśnie immunologię, zwłaszcza, że miała też.problemy z tarczycą. Chciałabym jej polecić kogoś dobrego.
 
Hej. My po wizycie w Invicta.
Start z antykami w poniedziałek .
03.07.2018 cudotwórca Pasikonik
12.07.2018 Invicta i rozpisanie dlugiego protokółu. Będą zaplanowane wszystkie jajca . Plan podać jeden zarodek na świeżo - pozostałe zamrozić - modle się o wiecej niż 1 zarodek w tym podejściu . Zrobić porządek z moja macicą , mam miesniaki -3 lekarzy twierdzilo , ze przy IVF nie przeszkadzają - ten lekarz uważa , ze mogą przeszkadzać.
No i powrót po trzech miesiącach po mrożaczki ( no chyba , ze plan się zmieni i jakimś cudem ciąża będzie). Quwa do końca roku se tą ciążę wystrugam . Niestety Wasz ciechocinek z wielkim bólem zaniechalismy 720 km dużo.
Musi sie udać bo to nasze 2 i ostatnie podejście ,wiecej psychicznie i finansowo nie podzwigniemy. Milej nocki kobietki.
Kochana super !!!! To do dzieła a u którego dr byłaś i w której Invicie? Czekamy na wieści co pasikonik zaleci!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

My jesteśmy umówieni na wizytę do dr. H na 27.06. omawiamy wszystko ustalamy plan działania i do dzieła. :D:D:D:D
Dzisiaj byłam na pobraniu krwi na helicobacter pyroli i chciałam zrobić p/c IgA ale powiedzieli, że IgA nie robię tylko IgG a mam wyraźnie od Paśnika IgA czy jest jakaś różnica między tymi badaniami?? Jeżeli jest znaczna muszę szukać gdzie robią IgA.

Miłego dnia dziewczyny !!! Kciuki za piękne bety i udane wizyty:-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)
 
Kochana super !!!! To do dzieła a u którego dr byłaś i w której Invicie? Czekamy na wieści co pasikonik zaleci!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

My jesteśmy umówieni na wizytę do dr. H na 27.06. omawiamy wszystko ustalamy plan działania i do dzieła. :D:D:D:D
Dzisiaj byłam na pobraniu krwi na helicobacter pyroli i chciałam zrobić p/c IgA ale powiedzieli, że IgA nie robię tylko IgG a mam wyraźnie od Paśnika IgA czy jest jakaś różnica między tymi badaniami?? Jeżeli jest znaczna muszę szukać gdzie robią IgA.

Miłego dnia dziewczyny !!! Kciuki za piękne bety i udane wizyty:-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)

@Agonia777 my dr G - Invicta Gdańsk. My mieliśmy klasy IgA i w laboratoriach Diagnostyka robią koszt ok 45 zł czas oczekiwania około tygodnia. No to kciykasy całym serduchem.
Dziewuszki pięknego dzionka dla Wszystkich.
 
reklama
To jesli i tak zamierzasz isc na drugie usg bardzo polecam ci ta lekarke. Ona jest wychowanka slynnego Roszkowskiego (do niego nie masz potrzeby isc, po pierwsze cena wysoka a poza tym on tylko trudne przypadki przyjmuje na usg. Takie bardzo trudne, na inne nie ma czasu). Jest ginekologiem w szpitalu Orłowskiego razem z Roszkowskim. Pracuje jako genetyk w szpitalu na Sobieskiego. Wczoraj widzialam na stronie laboratorium co robi na Polske Nifty - maja placowke w Piasecznie ze jest y nich jako genetyk tak ze pacjenci moga sie umowic na konsultacje zanim zdecyduja sie na Nifty. A prywatnie przyjmuje w okolicach Arkadii na prenatalne i na prowadzenie ciazy. Jak planujesz i tak usg to udezala bym fo niej bo masz ginekologa co zeby zjadl na prenatalnych (a do nich ciezsze przypadki z calej Polski trafiaja, a una u Roszkowskiego sie uczyla) i genetyka w jednym. I w centrum.
Link do: Anna Kucińska-Chahwan | Warszawa | Fertina

A swoja drogą to ja mysle ze wszystko jest ok skoro usg wyszlo dobrze. ZE naprawdę widać... mysle ze nie masz co sie martwic.
Dzięki Kochana :) Zobaczę co będzie w poniedziałek i jesli będzie jakakolwiek wątpliwość, to sie do niej umówię. dzieki raz jeszcze!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry