reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki chcialabym sie dowiedziec wszystkich tych co biora tw witaminy ferti :) czy Wam tez sie tak odbijało rybami po nich? To jest straszne!!!
I powiedzcie mi jak bralyscie gonalpeptyl? Rano czy wieczorem?
@gos1512 - oj strasznie mnie się odbija rybami po tym i zastanawiam się czy aby napewno są tam algi morskie ? Bo algi pije od lat na zatrzymanie wody w organizmie i nie odbija mi się rybą. Np. gonapeptyl bralam rano
 
reklama
Hej Dziewczyny, ja już po transferze. Czekam pod gabinetem jeszcze na wizytę. Jestem ciekawa jakie były te moje zarodeczki po rozmrożeniu. Moje ostatnie Rybeczki, oby zostały już ze mną. [emoji7][emoji7][emoji7] najlepiej obydwa.
Teraz proszę ostrożnie dowieść do domu swoje dzieciaczki i masować brzuszek, żeby z Tobą już pozostały na kolejne 9 miesięcy:tak::laugh2:
 
Odebrałam wynik bety. <1.2.
Jestem załamana. Cała procedura do niczego. Zero mrozaczkow. Wszystko trzeba zaczynać od nowa. Nie wiem czy znajdę na to siłę.
 
reklama
Do góry