reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Zapisalam sie do Profesora Pawelczyka na 4 pazdziernika. Mam 35 lat i komorki jajowe jak sie okazalo bardzo zlej jakosci. Mam depresje od chyba 15 lat i niestety chodzenie po lekarzach odbiera mi nadzieje zamiast jej dodawac. Nie potrafie myslec, ze to nie jest moja wina i jestem po prostu do niczego pod kazdym wzgledem. Dlatego sie za bardzo nie udzielam zeby nie wprowadzac tyle smutku.
Inulka, skoro zakodowalo ci sie, ze to twoja wina to teraz sama sobie musisz napakowac do glowy, ze naprawisz "swoja wine" i jeszcze pokazesz swiatu na co cie stac. Duuuuuzo antyoksydantow na komorki jajowe sie poleca. I zestaw z fertinea.pl - pij te mikstury, lykaj groszki, poruszaj sie na swiezym powietrzu - sport jest bardzo wskazany i do pazdziernika bedziesz miala jakca o 10 lat mlodsze :D
 
Ostatnia edycja:
Co ma być to będzie [emoji106]
Jajniki są jak sitko. Więc pewnie stąd ten ból. Ja dziś jestem w 28DC więc albo przyjedzie wnet, albo za 9 miesięcy. Dwa wyjścia [emoji6]
Kochana mnie teraz tak troche okresowo dol brzucha boli ale widzisz widocznie tak jest kazda czuje co innego i nie ma sie co zalamywac tylko myslec pozytywnie
 
Mieszkac w ciemnicy, chodzic wszedzie pieszo, jesc chleb z woda, ubrania nosic z ciucholandu - wor za 5 zl i zarabiac krocie:baffled:
Ciuchy z lumpa już praktykuję od dawna, z pozostałymi punktami z lekka gorzej. Chleb z wodą stoi w sprzeczności z koniecznością prowadzenia zdrowego trybu życia celem uzyskania jak najpiękniejszych jajeczek i plemników. Tak więc jak żyć? [emoji14]
 
reklama
Kochana mnie teraz tak troche okresowo dol brzucha boli ale widzisz widocznie tak jest kazda czuje co innego i nie ma sie co zalamywac tylko myslec pozytywnie
Gosieńko okresowy brzuch to ewidentny objaw ciążowy. Nie ma opcji. ;) Ty się skup na rozmowie ze swoimi maluchami, żeby pięknie napędzały betę. I pamiętaj wszystko z pozycji leżącej. ;)
 
Do góry