reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Myślę że w poniedziałek najwcześniej. Chyba że wytrzymam do czwartku lub środy. Lekarz kazał po 14 dniach. Więc gdyby jutro nie wyszła beta to i tak musiałabym brać dalej tą bombę hormonalną w lekach. Złapałabym doła A lekarz kazałby mi wynik zrobić drugi po weekendzie i jeszcze by mi pewnie opr sprawił [emoji58] Nie chcę się dołować. Po wcześniejszych doświadczeniach obawiam się robić wynik za wcześnie.

Wasze wyniki naprawdę motywują i strasznie chciałabym móc podzielić się dobrą wiadomością. Ale boję się jeszcze wyniki robić.
Dziś jest dzień dobrych wieści więc warto go wykorzystać :p
 
reklama
Cześć dziewczyny, niestety nie mam dobrych wieści, moje znamię okazało się być czerniakiem we wczesnym stadium. In vitro muszę odłożyć na przynajmniej 9 miesięcy, a najlepiej 3 lata. Lekarz uważa, ze powinnam się cieszyć, bo przecież będę zdrowa, tylko co mi po takim zdrowiu? :( Mocno trzymam za Was kciuki, może dane mi tu będzie kiedyś do Was dołączyć.

Kochana, nawet się nie denerwuj :-* moja mama w grudniu pokazała mi znamię, które nagle jej się zrobiło i po znajomości szybka wizyta u dermatologa i usunięcie, także okazało się że czerniak wykryty w pierwszym możliwym momencie. W kwietniu wycięta blizna i czysta, bez komórek rakowych. Zrobione też usg brzucha i prześwietlenie płuc :-) teraz tylko unikamy słońca i regularne wizyty u dermatologa. Będzie dobrze, wiem coś o tym, bo pracuje na takim oddziale :-*
 
Cześć dziewczyny, niestety nie mam dobrych wieści, moje znamię okazało się być czerniakiem we wczesnym stadium. In vitro muszę odłożyć na przynajmniej 9 miesięcy, a najlepiej 3 lata. Lekarz uważa, ze powinnam się cieszyć, bo przecież będę zdrowa, tylko co mi po takim zdrowiu? :( Mocno trzymam za Was kciuki, może dane mi tu będzie kiedyś do Was dołączyć.
Wspolczuje Kochana!walcz o zdrowie,a potem powalcz o dziecko. 3mam kciuki
 
Kochane już Wam zbiorczo odpiszę, tak, czerniak złośliwy,za 2 tygodnie docinanie blizny i usg wątroby, w międzyczasie rtg płuc i badania krwi, jak wszystko wyjdzie dobrze to na tym leczenie się kończy. I dożywotni zakaz opalania się.
Lekarz ma rację, szybko zwalczysz chorobę i później będziesz mogła walczyć spokojnie o dzidziusia. [emoji11]
 
Kochana, nawet się nie denerwuj :-* moja mama w grudniu pokazała mi znamię, które nagle jej się zrobiło i po znajomości szybka wizyta u dermatologa i usunięcie, także okazało się że czerniak wykryty w pierwszym możliwym momencie. W kwietniu wycięta blizna i czysta, bez komórek rakowych. Zrobione też usg brzucha i prześwietlenie płuc :-) teraz tylko unikamy słońca i regularne wizyty u dermatologa. Będzie dobrze, wiem coś o tym, bo pracuje na takim oddziale :-*
Ooo prosze to obie siedzimy w onkologii :)
 
Mój z 03.04 :-) oby teraz już było wszystko dobrze. Ja chyba jutro znów popedze na krew bo nie wytrzymam do piątku! A Ty chciałaś dopiero po weekendzie, widzisz, dobrze zrobiłaś :-)
Bardzo dobrze, a to wszystko dzięki Wam[emoji4] na kolejną na pewno poczekam do piątku zobaczymy czy jest prawidłowy przyrost, jutro sobie odpocznę, bo dzisiaj z tych nerwów brzuch mnie trochę boli...
 
reklama
Do góry