reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ej czy wam też tak piersi rosły ja 8 tydz ciąży i z 70b wskoczylam na 70D. I czuje że będzie więcej na stanik nie wyrobie.
Ja jeszcze przed drugim transferem z powodu dużych dawek hormonów zaczęłam odczuwać wzrost biustu, też o 2 rozmiary miseczki,z 70F na 70H.Cholernie dużo mój biust teraz waży i czuję się jak krowa mleczna,choć mleka nie ma :-)
 
Kochana, nie ma prawa spadac, E2 swiadczy o tym jak dobrze jest zbudowana wysciolka endometrium w jamie macicy ktora z kolei odzywia zarodek i dzieki niej rosnie, moga byc wahania w wielkosci jesli sie robi w roznych labo, ale nie moze spadac z tysiecy w setki. Wierze ze u Gosi byl od poczatku blad odczytu.
Wiedziałam że są mądrzejsze na forum ode mnie... :p jak to człowiek uczy się całe życie i głupi umiera...
 
reklama
Do góry