reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Napewno by zmienila! Ja pamietam jak meza prosilam zeby zgodzil sie na inseminacje ( to klocilo sie z jego pogladami). Zmienil zdanie jak zauwazyl jak bardzo zalezy mi na dziecku. Z czasem i jemu zaczelo zalezec.Kiedy prosilam go o inseminacje powiedzialam ze do in vitro nie bede go zmuszac. I co...2 inseminqcje bez powodzenia i temat in vitro sam przyszedl. Nie musialam go przekonywac. Sam zobaczyl ze w naszym przypadku to nie takie "hop siup". A dodam ze oboje chodzimy do Kosciola co niedziele. Wierzymy w Boga. I szkoda ze Kosciol tak podchodzi do tematu in vitro. Mam nadzieje ze Bog jednak jest z nami i nam pomoże. I to Bog mnie osądzi. Ksiedzu nie powiem ze mam dziecko z in vitro.
Kochane odnośnie Kościoła to moj M spowiadal sie z in vitro i co sie dowiedział? Dla nich sama metoda zaplodnienia nie jest problemem, Kościół martwi sie o nadprogramowe zarodki bo nie wiedza co sie z nimi dzieje, na to moj maz ze wie i gadka skończona. To byl mlody ksiadz i widac ze nie jakis nawiedzony bo kilkukrotnie mu powtorzyl ze do samej metody zapłodnienia Kosciol nie widzi.przeciwwskazań
 
Ale w PL chyba sa tylko 3 usg refundowane, wiec tez szalu nie ma ale moge sie mylic ;)
Ja akurat do tej pory mialam pewnie juz z 6 wizyt usg, bo takie byly wskazania. W nowym szpitalu pewnie tez beda robic badania ale tego akurat sie dowiem na wizycie z nowym gin ;)
Nie. Ja od 12 tc mam co 3 tygodnie wizyte na NFZ i za kazdym razem mam usg
 
Właśnie paracetamol nie pomaga za bardzo :/ ja zawsze na ibupromie byłam np ale teraz nie można ... Skłaniam się właśnie do tego amolu ale nie byłam pewna czy można
U mnie było podobnie kiedyś tylko ibuprom ale organizm już przyzwtczaił się do paracetamolu brałam 3tabletki dziennie. A amol działał na mnie jeszcze bardziej drażniąco ten zapach i nie czułam ulgi
 
reklama
Jednego blastusia mrozaczka :-) Poprzednio (pod koniec lutego) miałam podane 2 blastki też mrozaczki i wtedy beta nawet nie drgnęła
Super, 5 dni temu też miałam taki dzień radości i pozytywny szok, że się udało,no i odpukać, do teraz wszystko ok :) Obyśmy były szczęśliwymi mamusiami styczniowymi :)
 
Do góry