reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Może masz rację, dziękuję :-) teraz doszukuję się rzeczy, których nie ma :-) A pomyślałam, że chce od razu drugie, bo to ja powiedziałam, że czuję iż tam jest chłopczyk. Postaram się może nie zapomnieć o tym, ale olać i tyle... Muszę mężowi przypomnieć, że jest bardzo męski heh
Jeśli ojciec na niego działa tak ze mąż się czuje mniej „dobry” i „męski” po rozmowach z nim i zależy mu na pokazaniu ze jest odwrotnie to głowę daje ze Teść właśnie takim wrednym Tatuśkiem jest. Takim co lubi się dowartościować upokarzając własne dziecko tak choć troszkę szpileczke wbijając. I czy to o płeć wnuka czy to długość fiuta cy cokolwiek innego - to są tylko narzędzia do wbicia szpileczki, dokuczenia. Nie koniecznie naprawdę dla Teścia istotne ale nie może się powstrzymać bo od dzieciństwa mu tak robił. Znaczy ja tak to odczuwam.

Olej to, wspierajcie się z mężem i cieszcie brzuszkiem. Mega wam zasdroszcze :D :*
 
reklama
@waleczna
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
emoji110.png
za wizytę.... samych pięknych widoków :)
 
Znalazłam jakieś stare wiadomości. Przepraszam że nie odpowiedziałam wcześniej ale się na tej appce nie mogę połapać.
U nas ok. Przeciąga się wszystko przez to, że musimy dojeżdżać a raczej dolatywać do kliniki. Już rok to wszystko trwa ale tylko udało nam się przejść 2 histerio i 3 transfery. Może w końcu to lato przyniesie nam szczęście x
P. S gratki wszystkim babeczkom w dwu i trzy paku. Tyle cudowneych wieści na forum.
Kto jest w trzypaku? !
 
Dziewczyny dziś w Londynie wiosennie! W końcu piękna pogoda dotarła i do nas [emoji173]️ aż człowiek ma inne nastawienie do wszystkiego jak wyjdzie słoneczko [emoji3] miłego dnia dziewczyny. Ja właśnie zakupiłam sikańca, oby mój nie znalazł bo mnie z domu wyrzuci [emoji23]
 
Dziewczyny dziś w Londynie wiosennie! W końcu piękna pogoda dotarła i do nas [emoji173]️ aż człowiek ma inne nastawienie do wszystkiego jak wyjdzie słoneczko [emoji3] miłego dnia dziewczyny. Ja właśnie zakupiłam sikańca, oby mój nie znalazł bo mnie z domu wyrzuci [emoji23]
hahhaa Truskaweczko od razu napisz jaki wynik... :) I pamiętaj cuda się zdarzają :D :p
 
reklama
Do góry