reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja słyszałam o takim przypadkach że z powodów genetycznych (mutacja genu przy niektórych chorobach) powoduje że możliwe jest tylko poczęcie dziecka o konkretnej płci. A w przypadku innej płci najczęściej dochodziło do poronienia. Ale jakie choroby to obejmuje to nie wiem.
Ale to dotyczy chorób sprzężonych z płcią gdzie geny umiejscowione są na x jeśli choroba jest recesywna. Wtedy dziewczynka jest chora kiedy dostanie taki pakiet felerny od każdego z rodzicow a jeśli tylko od jednego to jest nosicielem mutacji. A chłopiec z mutacja zawsze chory bo ma jeden x
 
reklama
Estrofen to zamiennik naturalnego Estradiolu, a Luteina w moim przypadku progesteronu.
A ten Medrol to pochodna jakiego hormonu?
Ja na pęknięcie przy sztucznym cyklu nie miałam nic, bo to tabletki regulowały wysokość hormonow.
A endometrium 10 mm to bardzo dobre. A wzrasta koło 1,5 do 2 mm na 2-4 dni to jeszcze może coś wzrosnąć. Na kiedy masz planowany transfer ?

Przy sztucznym cyklu nie ma owulacji (w założeniu), dltego nie dostaje się nic na pęknięcie, bo nie ma co pękać.
 
Przy sztucznym cyklu nie ma owulacji (w założeniu), dltego nie dostaje się nic na pęknięcie, bo nie ma co pękać.

Co ja bym bez Was zrobiła :)
Dzisiaj byłam tak przygotowana na wizytę dzięki wam ze mąż się śmiał ze gadam więcej niż lekarz bo lekarz już nie miał co mówić, ale znów zapomniałam zapytać jak będzie wyglądał kolejny krok.
 
Co ciekawe na mniejsze dawki lepiej organizm reagował A na te duże mówił stop.

To mogłaś spróbować jeszcze mniejsze. Ja za pierwszym razem miałam 75 gonal+75 menopur i zajebistą hiperkę, za drugim i trzecim 150 gonal. Wyniki za każdym razem te same (14 kom w tym 10 dobrych).
Tą super serię to Ci dr Cz zleciła?
 
@limoncia1 większość objawów siedzi w naszej głowie :p powiem Ci na własnym przykładzie jak myślę że nie mam objawów ze cycki nie bolą to za chwilę zaczynają boleć :D zapewne bardzo się stresujesz i analizujesz .... odpuść trochę. Dużo objawów też jest od leków. Kochana rozumiem nerwy i stres ale uwierz ze ciągłym myśleniem też sobie nie pomagasz.
Trzymam kciuki aby wszystko dobrze było :yes:
 
Mam pytanie jesli chodzi o estrofem ktory mam przyjmowac dowcipnie jest roznica czy wezme go rano czy wieczorem ? Wolalabym wieczorem tak zebym mogla sobie polezec co by mi tabsy nie wypadly od razu :D
Gosiu ja przyjmowałam dowcipnie i to jest tak mała tabletka że moment się przyklejała do ścianki i nie wypadała.
 
reklama
Do góry