reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zosia, dzieki wielkie za tak cenna inforamcje odnonie witaminek :-)

WLasnie sobie kompletuje, to czego jeszcze nie mialam.
Mezusiowi kupie SALFAZIN , bo zauwazylam,ze ma ten sam skald co prenatal probaby a jest tanszy i wydajnieszy. Dorzuce mu tylko selen.

Zuzia, witam. Jestes nasza kolejna kolezanka , ktora duzo przeszla w zyciu.Znowu mi sie lezka zakrecila. Jestem pelna podziwu dla Was. CHapeau bas!!! Zycze nadal duzo sily i wytrwaosci w dazeniu do wymarzonego celu.
 
reklama
Dzieki dziewczyny za przywitanie - macie racje w kupie sila:-D

Kasiu pamietam ciebie z staraczek na wyspach - gratulacje z okazji narodzin synka:) Och zazdroszcze - ale tak pozytywnie:) Duzo zdroweczka dla maluszka i mamusi:)

Zosiu -oj ja tez dziekuje za te wyczerpujaca wiedze na temat witaminek - swoja droga spory arsenal - i tak sie zastanawiam co tu by brac - ja w sumie caly czas biore tylko taki zestaw witamin dla kobiet starajacych sie ktory juz zawiera kwas foliowy w sobie i tyle - mysliscie ze za malo???

Hola masz racje tutaj dziewczyny to naprawde specjalistki w tej dziedzinie - ja to wm powiem ze malo co wiem i nawet nie czytam tyle co mi w klinice powiedzieli i tutaj na forum - ale moze to dobrze bo nie chce sie stresowac...

Aisha ja to nie moglam uwierzyc jak pisalas o tym wszystkim co ostatnio sie dzialo u ciebie - najpierw ta beta pozniej niewielki wzrost - a pozniej jednak kolejny wzrost - trzymalam kciuki i nadal trzymam. A tak swoja droga to by sie wydawalo ze po becie juz czlowiek odetchnie a tu znowu sie trzeba martwic czy wszystko w porzadku... bedzie dobrze - juz jutro zobaczysz swoje malenstwo:)
 
GizaS, bardzo mi przykro, tule mocno!!!

a ja wlsanie sie dowiedzialam, ze poniewaz nie ma dzis mojej GP, to oni nie moga mi podac wyniku!!! az sie lacina na jezyk niesie, masakra. takze, musze czekac kolejny dzien:(
 
reklama
Do góry