reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem z Rybnika, śląskie. Maz jest zasłuzonym honorowym dawcą krwi więc nie będziemy czekac w kolejkach tylko przyjmują Go od razu..
no tak, tylko nie każdy urolog jest "oblatany" w kwestii problemów z niepłodnością i mógłby coś rozsądnego doradzić. Mój mąż był u dr Artura Pietrusy dwa razy i mimo, że dla mężczyzny to dramat iść do lekarza i to od TYCH spraw to był zadowolony. Poczytaj sobie na znanym lekarzu
 
reklama
no tak, tylko nie każdy urolog jest "oblatany" w kwestii problemów z niepłodnością i mógłby coś rozsądnego doradzić. Mój mąż był u dr Artura Pietrusy dwa razy i mimo, że dla mężczyzny to dramat iść do lekarza i to od TYCH spraw to był zadowolony. Poczytaj sobie na znanym lekarzu

Czytałam juz o nim, gdy nie uda nam się nic załatwic na NFZ wówczas w przyszłym tygodniu umówimy się do niego.
Twój maz tez ma azoospermię?
 
hej mam pytanie czy to normalne że po braniu estrofenu przestalam krwawic zawsze okres mam 7 dni a dzisiaj wzięłam już 4 tabletki i okres sie skończył tylko jakaś woda leci czy któraś tak miała?
 
Zylwia czy mozesz mnie zapisac na poniedzialek 19.03 scretching ? Bo ja jakos nie umiem sie dopisac. W poniedzialek bedzie 25 dc, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie wczesniej bo już mnie brzuch zaczyna bolec. Dziewczyny w ktorym dc mialyscie robiony scretching endometrium ?
Ja mam mieć robiony w 24 dc. Ale jak rozmawiałam z lekarzem to należny go wykonać na około 7 dni przed spodziewaną @. Więc wszystko zależny jak długie masz cykle.
 
Jestem z Rybnika, śląskie. Maz jest zasłuzonym honorowym dawcą krwi więc nie będziemy czekac w kolejkach tylko przyjmują Go od razu..
My bylismy kiedys u dr Drabiny w Krakowie. Niestety imienia nie pamietam i skierowała nas tam pani dr z kliniki. On z tego co kojarze to tez na NFZ przyjmuje
 
hej mam pytanie czy to normalne że po braniu estrofenu przestalam krwawic zawsze okres mam 7 dni a dzisiaj wzięłam już 4 tabletki i okres sie skończył tylko jakaś woda leci czy któraś tak miała?
Ja zadnych roznic nie zauwazalam i zawsze mam skape miesiączki, od 3 dnia wkladka wystarcza
 
hej mam pytanie czy to normalne że po braniu estrofenu przestalam krwawic zawsze okres mam 7 dni a dzisiaj wzięłam już 4 tabletki i okres sie skończył tylko jakaś woda leci czy któraś tak miała?
Ja estradiol brałam już 2 dni przed spodziewana @ i przyszła normalnie i jak zwykle ponoć estradiol nie wpływa na @
 
reklama
Dziewczyny, załamana diagnoza lekarki na Karowe ze ten krwiak taki duży okropny, poszłam do moje lekarza. Obejrzał mnie i powiedział, ze zarodek urósł o 4mm od soboty, serce bije, i przerósł krwiaka. I ze krwiak jest ale nie jakis ogromny i sie oczyści sam. Ze non stop leżenie tez niedobre bo wlasnie mało sie oczyszcza a brązowa krew=stara krew... w ogóle powiedział, ze niestety czasem w szpitalu jak na taśmie i reakcje sa nieodpowiednie i moze doktor była przemęczona... niezłe mnie nastraszyla.
Czyli sa jeszcze normalni lekarze. To odpoczywaj i sie nie denerwuj juz...
 
Do góry