reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziekuje[emoji173]
W moim przypadku wolalabym, zeby odbylo sie to bez zabiegu, bo niestety w mojej klinice, w przypadku lyzeczkowania, trzeba odczekac az 3 cykle przed kolejnym transferem. A bardzo bysmy chcieli wrocic po mrozaczki jak najszybciej. Ale zobaczymy czy zareaguje na leki, decyzje i tak podejmie moj gin.
Dziekuje Ci jeszcze raz za info [emoji9]
Dla mnie to wazne ze na spokojnie bede mogla wrocic od pon do pracy. W domu mam zdecydowanie za duzo czasu na glupie mysli, pomimo uplywajacego czasu coraz gorzej sobie radze z zaistniala sytuacja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem Cie doskonale. Ja miałam w zaleceniach po zabiegu pol roku przerwy, załamałam sie strasznie, to było w maju - a ja w depresji przez całe lato :(
We wrzesniu wrociłam do pracy, i tak zwlekałam z transferem bo sie bałam, że znowu cos bedzie nie tak. Podeszliśmy w grudniu - stwierdziłam ze jestem gotowa, ze jest do dobry czas, ze ida swieta i musze miec prezent pod choinke, i tak sie stało, miałam na gwiazdke dwie piekne krechy na teście ❤️ Dzisiaj zaczełam 14 tc ❤️ bardzo sie ciesze , wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale tez chyba nie musze pisac jak bardzo drże o każdy kolejny dzien tej ciąży... i chyba nam to nie minie po takich przejściach.
Trzymam kciuki za Ciebie - zeby kolejny transfer byl tym szczesliwym - jak widzisz - udaje sie - Tobie tez sie uda :)
 
reklama
Dziewczyny, nie odzywałam sie ostanio, ale przeczytałam wszystko. Ale poniedziałek. Przykro mi znam ten ból i pamietam jak miałam pierwsze nieudane in vitro(zarodki słabo sie dzieliły) niby „tylko” czynnik męski i zero mrozakow a beta minus 1. Ja wierze, ze każdej sie uda. Krotki update co u mnie, byłam na sercu, zarodek 7.1 mm, pęcherzyk 20 mm, beta 110 000, dzis jest równo 5 tygodni od punkcji, doktor mowi, ze 6 tydzien +5 doba ciazy. Teoretycznie jest wszystko ok, ale mnie martwi beta bo 15 lutego była 16 000 i według kalkulatora w necie za wolno przyrasta. Podobno potem nie podwaja sie co 2 dni. Ehhhh
 
Nie przegapiłaś, chciałam wczoraj pisać ale córka mi nie dała bo ciągle coś chciała.

A więc było tak:
Mąż odwiózł córkę rano do przedszkola, ja przygotowałam pyszne śniadanko a do pudełka wysadzilam 3 testy po duża ilość serwetek i na górze karteczkę z napisem "cześć Tatusiu".
Jak tylko wszedł do domu i zasiadł przy stole przed samym jedzeniem mówię że mam coś dla niego i wręczania mu owo pudełeczko.
Otworzył patrzy uśmiech, potem grzebie i grzebie w końcu się dogrzebal oczy jak 5zł i cisza przez chwilę.
Pyta, naprawdę, ale naprawdę.... Jak to się stało. No i się popłakał - ja razem z nim oczywiście.

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Heh ja tez sie poplakalam [emoji4] eaz jeszcze gratuluje!

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pierwsze podejście dlatego jestem w rozdrożu bo nie wiem co robić, jak nie będę badać to też zastanawiam się czy na świeżych czy zamrozić i kolejny cykl, słyszałam że lepiej w kolejnym tylko czy przeżyje rozmnażanie:(
 
Czarnego poniedziałku cześć dalsza :ninja2: moja beta
< 0.100 mlU/ml . Cyc do przodu , głowa do góry i dalej do przodu. Dopiero poczatek roku - jeszcze zdążymy sprawić sobie najpiekniejszy podarek pod choinkę. :)
Ale dzien!!! Tak najgorzej sie poddać ale naprawde za 2 dni człowiek inqczej spojrzy na ta sprawę. Dzis trzeba odreagować.
 
Dziewczyny, nie odzywałam sie ostanio, ale przeczytałam wszystko. Ale poniedziałek. Przykro mi znam ten ból i pamietam jak miałam pierwsze nieudane in vitro(zarodki słabo sie dzieliły) niby „tylko” czynnik męski i zero mrozakow a beta minus 1. Ja wierze, ze każdej sie uda. Krotki update co u mnie, byłam na sercu, zarodek 7.1 mm, pęcherzyk 20 mm, beta 110 000, dzis jest równo 5 tygodni od punkcji, doktor mowi, ze 6 tydzien +5 doba ciazy. Teoretycznie jest wszystko ok, ale mnie martwi beta bo 15 lutego była 16 000 i według kalkulatora w necie za wolno przyrasta. Podobno potem nie podwaja sie co 2 dni. Ehhhh
Powyzej 6000 rosnie juz zdecydowanie wolniej. Jak widzialas serduszko to bety juz nie rob bo to nie ma juz sensu. Gratuluje! Ehhh ten dziek serducha [emoji176] cale szczescie ze mam plytke z prenatalnych i czasami sobie odtwarzam [emoji1]

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, przykro mi ze takie paskudne wiadomosci z bet. Tule mocno

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powyzej 6000 rosnie juz zdecydowanie wolniej. Jak widzialas serduszko to bety juz nie rob bo to nie ma juz sensu. Gratuluje! Ehhh ten dziek serducha [emoji176] cale szczescie ze mam plytke z prenatalnych i czasami sobie odtwarzam [emoji1]

Napisane na SM-A700F w aplikacji Forum BabyBoom
Ufff dziekuje, pocieszyłas mnie! Tak to niesamowite❤️Dziekuje za odpowiedz!
 
Do góry