reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A jeszcze takie pytania mam. W karcie stymulacji mam wpisana liczbe pęcherzyków antralnych ( jajnik prawy 9,lewy 10). Czy dobrze rozumiem,ze w takim wypadku jest szansa,ze tyle pęcherzyków będzie,jesli stymulacja przebiegnie w porządku?
 
A na dodat
Kochana bierz jeszcze leki i powtorz za 2 dni. Dzis już coś powinno byc przy bkastce ale nie trac jeszcze nadziei
Mi się wydaje ,ze niska bardzo:baffled:Ja w 10 dpt miałam 18 i niestety nie udało się:mad:Ale myśl pozytywnie może te moje myślenie negatywne doprowadziło do spadkuo_OTutaj dla niektórych dziewczyn naprawdę z niska beta się udało o_O
Ja mialam w 9dpt -14 i narazie sie udaje. Takze czekaj do 14 dpt wiem jest ciezko ale nie rezygnuj zawsze moze sie cos wydarzyc
 
Dziewczyny juz drugi raz czytam ze jak sie nagle odstawi ecorton to cos z beta sie dzieje ? Jak to działa ? Jak sie odstawia ecorton beta spada ? Cos zaczyna sie dziac z zarodkiem ? Moze ktoras to wyjasnic ;))
 
Hmm nie znam się na tym ale skoro jest 2 to jednak coś chyba ruszyło. Może to jeszcze zbyt wczesnie[emoji848] ja mam wynik odebrać po 15. Ale myśle ze ujrzę piękne tłuściutkie okrąglutkie 0


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

W 3dpt miałam 12 po Ovitrelle więc obawiam się, że to po prostu pozostałości :( życzę Ci żebyś przed tym pięknym tłuściutkim 0 zobaczyła 3 conajmniej ✊

Niska trochę

moze ci się tez trochę później zacząć wgryzać się !;)Mi lekarz mówił ,ze nawet w 10 dpto_O ja bym sprawdziła w 10 i 14 dniu jeszcze

Oby było tak jak mówisz, może te moje wczorajsze kłucia... eee, nie ma co sobie wmawiać :hmm: czekam na konsultację telefoniczną, lekarz rozwieje wątpliwości.
 
W 3dpt miałam 12 po Ovitrelle więc obawiam się, że to po prostu pozostałości :( życzę Ci żebyś przed tym pięknym tłuściutkim 0 zobaczyła 3 conajmniej ✊



Oby było tak jak mówisz, może te moje wczorajsze kłucia... eee, nie ma co sobie wmawiać :hmm: czekam na konsultację telefoniczną, lekarz rozwieje wątpliwości.
W 3dpt miałam 12 po Ovitrelle więc obawiam się, że to po prostu pozostałości :( życzę Ci żebyś przed tym pięknym tłuściutkim 0 zobaczyła 3 conajmniej ✊



Oby było tak jak mówisz, może te moje wczorajsze kłucia... eee, nie ma co sobie wmawiać :hmm: czekam na konsultację telefoniczną, lekarz rozwieje wątpliwości.
nie rób takiej minki smutnej :( ja ci powiem jedno po mojej ostatniej klapie podniosłam się na drugi dzień i miałam więcej siły i energii do walki i takie nastawienie jest do dziś;) wiem jedynie tzn po ostatniej stracie doszło do mnie ,ze niby w duchu wierzyłam ze się uda:-) :),ake serce mówiło coś innego ,ze to byłoby zbyt piękne żeby mogło być prawidłowe o_Okiedy zobaczyłam na teście 2krechy nie wierzyłam oczywiście beta moja była niska i wtedy mój entuzjazm spadł o_O płakałem cały dzień zamiast cieszyć się ze coś już jest ,ze po tylu próbach wkoncu ta beta drgnęła i te moje nastawienie negatywne być może miało na to wpływ:mad:Teraz wiem ,ze trzeba walczyć i być przede wszystkim dobrej myśli ;) a ty masz nadzieje jeszcze wiec teraz tylko czekać i być cierpliwym z nastawieniem pozytywnym
 
Ostatnia edycja:
reklama
A jeszcze takie pytania mam. W karcie stymulacji mam wpisana liczbe pęcherzyków antralnych ( jajnik prawy 9,lewy 10). Czy dobrze rozumiem,ze w takim wypadku jest szansa,ze tyle pęcherzyków będzie,jesli stymulacja przebiegnie w porządku?
No nie do konca, po liczbie tych pecherzykow sprawdza sie w pierwszej kolejnosc twoja rezerwe. Antralne nie maja wiecej niz do 8mm i musza sie przekasztalcic w dominujace , zeby cos z tego bylo. Jak sie przeksztalca i sa dojrzale twoje jajniki sa punktowane i wyciaga sie z nich oocyty ktore powinny zawierac komorki jajowe. Zaleznie od tego czy sa dojrzale i jakiej wielkosci dokonuje sie pierwszej selekcji poprzez odessanie komorki z oocytu i czyszczenie. Zapladnia sie je i dopiero jakies 20 godz pozniej mozna zobaczyc czy ruszyly z podzialem. Z tego co piszesz , 19 pecherzykow to swietny wynik, a na reszte trzeba zaczekać.:)
 
Do góry