reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Szarykot
Kochana jesteś! Dzięki za te słowa :* Ten pierwszy raz pewnie boli najbardziej, bo człowiek z taką wiarą podchodzi, że to na pewno on zasili grono tych, którym się udało za pierwszym podejściem... No ale masz rację, może za szybko się poddałam, teraz czekam na telefon a we wtorek 3 weryfikacja. Mój mąż jest mimo wszystko dobrej myśli.



Tulę mocno :hmm:

Dziewczyny, jaką trzeba zrobić przerwę między transferami? Bo pewnie tak raz za razem nie można? Mamy jeszcze w razie czego 2 mrozaki...
szarykot powiem ci szczersze ,ze ja tez już zwątpiłam,ale dzięki grupie dalej walczę i to dzięki dziewczynom tak szybko podniosłam się . Teraz jestem pełna optymizmu zaczynam głęboko szukać dlaczego tak się dzieje ,ze się nie udaje. Może ty tez powinnaś z mężem poszukać w czym problem i wtedy podejść do kolejnego transferu
 
reklama
No nie do konca, po liczbie tych pecherzykow sprawdza sie w pierwszej kolejnosc twoja rezerwe. Antralne nie maja wiecej niz do 8mm i musza sie przekasztalcic w dominujace , zeby cos z tego bylo. Jak sie przeksztalca i sa dojrzale twoje jajniki sa punktowane i wyciaga sie z nich oocyty ktore powinny zawierac komorki jajowe. Zaleznie od tego czy sa dojrzale i jakiej wielkosci dokonuje sie pierwszej selekcji poprzez odessanie komorki z oocytu i czyszczenie. Zapladnia sie je i dopiero jakies 20 godz pozniej mozna zobaczyc czy ruszyly z podzialem. Z tego co piszesz , 19 pecherzykow to swietny wynik, a na reszte trzeba zaczekać.:)
Dziękuję za wyjaśnienie tematu :-) Teraz jeszcze trochę czekania przede mna...
 
U mnie w klinice przechodzisz jedna miesiączkę i przy kolejnej już mogę podchodzić i mysle,ze to najlepszy czas.

To super, myślałam, że ze 3 miesiące zalecają przerwy....

Dzwonil lekarz mam odstawic leki i czekac na miesiaczke

Przytulam Cię kochana :hmm:

Szarykot

szarykot powiem ci szczersze ,ze ja tez już zwątpiłam,ale dzięki grupie dalej walczę i to dzięki dziewczynom tak szybko podniosłam się . Teraz jestem pełna optymizmu zaczynam głęboko szukać dlaczego tak się dzieje ,ze się nie udaje. Może ty tez powinnaś z mężem poszukać w czym problem i wtedy podejść do kolejnego transferu

Wiesz my dostaliśmy naprawdę komplet badań na dzień dobry, mutacje, kariotypy, byłam zdziwiona wręcz bo wiem, że to nie zawsze zlecają na początku. W grudniu miałam histeroskopię, więc od środka też jestem sprawdzona. Ja mam niedrożne jajowody, więc u nas to jest problemem w zajściu naturalnym, poza tym jesteśmy względnie zdrowi.

Miałam przed chwilą telefon, lekarz powiedział że ta beta nam nic nie mówi, ale powinna być wyższa, że jeszcze nie wszystko stracone i wszystko nam powie weryfikacja we wtorek. Leki jak były tak mają zostać.

Jedno, czego jestem pewna, że przy następnym podejściu nie biorę L4, bo mimo że nienawidzę mojej pracy, to ku*wicy w domu dostaję.
 
A jeszcze takie pytania mam. W karcie stymulacji mam wpisana liczbe pęcherzyków antralnych ( jajnik prawy 9,lewy 10). Czy dobrze rozumiem,ze w takim wypadku jest szansa,ze tyle pęcherzyków będzie,jesli stymulacja przebiegnie w porządku?
Ile bedzie oocytow to tak naprawdę dowiesz sie w dniu punkcji. Ja w listopadzie mialam povranych 20 komorek a tylko polowa nadawala sie do zaplodnienia. Jak szlam dlugim protokolem to zawsze bylo dużo komorek i podczas wizyt mowili ze pewno bedzie duzo do zapladniania a była dupa bo 2 razy bylo po 3 tak ze na prawde dopiero po punkcji sie dowiesz ile pobrali oocytow
 
Dziewczyny kurcze moje wyniki bez szalu [emoji52]
32dpt i beta 11957
(w 24dpt byla 2760),
progesteron 132.
No ale najwazniejsze co powie Doktor po jutrzejszym usg.
Takze trzymajcie prosze kciuki

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana ale moim zdaniem beta ladnie rosnie. Przy 6 tys ona juz nie rosnie tak jak na poczatku
 
reklama
Do góry