reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ojej bardzo dziekuje za wpisanie do kalendarza [emoji9]
Ja mam dzis straszny poranek. Do tej pory nastawienie pozytywne. Az tu jakis dziwny stres mnie dopadl wczoraj wieczorem z powodu zblizajacego sie w czwartek betowania, nie dosc ze zaczal mnie bolec dol brzucha, to jeszcze uswiadomilam sobie, ze nasze betowanie jest juz niedlugo, ze za chwile okaze sie czy nasze podejscie zakonczy sie sukcesem czy porazka, zaczelam o tym myslec, kolatanie serca, dusznosci i tak nie spalam prawie do 4tej. Po godz. 5tej M mnie obudzil na zastrzyk i tak mi sie krecilo z niewyspania w glowie, ze o malo z taboretu mu w kuchni nie spadlam. Dziewczyny jak sobie radzicie ze stresem? Jestem przerqzona soba, bo takie stany emocjonalne rzutuja na organizm i napewno utrudniaja maluchom pozostanie z nami [emoji20] widze ze wiekszosc z Was robi bete raczej szybciej niz pozniej a ja najchetniej odlozylabym to jeszcze w czasie, boje sie chwili sprawdzenia wynikow, ze wtedy moga sie skonczyc nasze nadzieje [emoji20] kurcze fajnie byloby jednak nie zwariowac do czwartku..

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, trzymaj sie. Te zawroty to może oznaka czegoś fajnego. Idź na betę, nie ma co się meczyc
 
reklama
Mam czwartą próbę4 D.p.t. zawsze miałam podawane dwa zarodki. Teraz podano mi jeden że względu na ryzyko trojaczków. Czy u Ciebie jest podobnie i u kogo się leczysz?
Ja jestem 5dpt świeżego zarodka. Leczę się u dr Wojewódzkiego i nie podał 2, stwierdził, że ze względu na wiek podamy jeden
 
Kochana, trzymaj sie. Te zawroty to może oznaka czegoś fajnego. Idź na betę, nie ma co się meczyc
Nie no mysle ze nie zdezerteruje i pojde [emoji6] te zawroty to jednak przez niewyspanie. Zreszta czesto tak mam od poczatku ivf, taka reakcja na hormony.
A co do Novum tez tam jestesmy, leczymy sie u dr Zamory. U nas rowniez odradzano podanie dwoch zarodkow, ale glownie dlatego ze to nasze pierwsze podejscie. Nie doszukiwalabym sie w tym wyciagania kasy, jesli faktycznie mieli w klinice przypadek trojaczkow, moga miec odgorne zarzadzenie, zeby juz nie ryzykowac i starac sie jednak podawac po jednym. Sama nie wiem. Ja juz przy pierwszej wizycie wypytywalam doktora o dwa, ale spokojnie mi wyjasnil dlaczego wg niego w naszym przypadku lepiej podac jeden, wiec mu zaufalismy [emoji5] jesli dotrwam do czwartku to okaze sie z jakim skutkiem [emoji6]
Trzymam kciuki za Waszego maluszka [emoji9]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry