reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cisnelismy na to zeby byly dwa. Ja mam prawie 37 lat, na moje słowa że miałam już tyle niepowodzen, p. dokror, powiedziala z przekąsem... tyle to znaczy ile... Ja jej na to że dwa, ale każde niepowodzenie jest dla mni cierpieniem. Pozostała nieugieta. Po prostu procedura poszła. Najgrsze że bez naszej aprobaty. Nie mogłam spać przez to. Ale teraz staram się wyhodować to jedno. Następnym razem nie odpusze
 
reklama
Tak ale te moje doświadczenie tyle mi mówi! Dziewczyny to już jest 6 raz wiec zrozumcie mnie ze gdyby udalo się chyba oszalalabym
Dziekuje!!:)u mnie cykl naturalny.. i podanie dwoch zarodków.Dwa pecherzyki sie pokazaly na usg,ale jeden przestal sie dalej rozwijac.
Bry:)
Monik w ktorym dniu cyklu mialas transfer?
Przygotowuje sie technichnie do nast .na naturalnym cyklu i za diabla nie moge sobie przypomniec w ktorym dniu siedzialam na latawcu:),cos pomiedzy 18a20 dc ???;)
 
Cisnelismy na to zeby byly dwa. Ja mam prawie 37 lat, na moje słowa że miałam już tyle niepowodzen, p. dokror, powiedziala z przekąsem... tyle to znaczy ile... Ja jej na to że dwa, ale każde niepowodzenie jest dla mni cierpieniem. Pozostała nieugieta. Po prostu procedura poszła. Najgrsze że bez naszej aprobaty. Nie mogłam spać przez to. Ale teraz staram się wyhodować to jedno. Następnym razem nie odpusze
Kochana jesli nie chcesz miec blizniakow to moze to jest jakis znak tam z gory :) poki co tej mysli musisz sie trzymac, bo nic innego nie zostaje:*
 
Mi tez ni
Cisnelismy na to zeby byly dwa. Ja mam prawie 37 lat, na moje słowa że miałam już tyle niepowodzen, p. dokror, powiedziala z przekąsem... tyle to znaczy ile... Ja jej na to że dwa, ale każde niepowodzenie jest dla mni cierpieniem. Pozostała nieugieta. Po prostu procedura poszła. Najgrsze że bez naszej aprobaty. Nie mogłam spać przez to. Ale teraz staram się wyhodować to jedno. Następnym razem nie odpusze
Mi tez nie chcieli podac 2 na poczatku ok,a dopiero w dniu transferu powiedzieli i namawiali na 1,bo ze mloda bardzo ladne zarodki.Lewandowski przyszedl zostal poinformowany o tym i tez na poczatku nie byl przekonany,ale poszedl jeszcze kogos spytac i sie zgodzil.I dobrze,ze tak sie skonczylo:)
 
Kochana jesli nie chcesz miec blizniakow to moze to jest jakis znak tam z gory :) poki co tej mysli musisz sie trzymac, bo nic innego nie zostaje:*
Ja miałam takie samo podejście nim zdecydowałam się na 2 chyba musiałam dorosnąć! Nie udało się ! Teraz miała znowu wybór! Dwa lub jeden? Decyzja z mężem 2 oczywiascie 5 dniowe! Szczerze boje się bliźniaków gdyż nie mieszkam w Polsce i jesteśmy z mężem centralnie tutaj sami nie ma nawet kto nam pomoc potem! Trudno dam rady zreszta całe życie marzyłam o bliźniakach ,a ze mój tez jest z bliźniaków to bardziej kreci
 
reklama
Mi tez ni

Mi tez nie chcieli podac 2 na poczatku ok,a dopiero w dniu transferu powiedzieli i namawiali na 1,bo ze mloda bardzo ladne zarodki.Lewandowski przyszedl zostal poinformowany o tym i tez na poczatku nie byl przekonany,ale poszedl jeszcze kogos spytac i sie zgodzil.I dobrze,ze tak sie skonczylo:)
Oni tam mówią na każdy zarodek BARDZO ŁADNY to socjotechnika! Spędziłam tam trochę czasu. Ostatnio powiedzieli mi że " B.ladny" A blasty zaczęły już do siebie się zbliżać po podzielenie, co gorzej rokuje na implantacje
 
Do góry