reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Ppatka dorodnych jajek !!
@Murawa @shaggy zaciskajcie mocno nogi ! Niech kropki się zadomowia na najbliższe 9miesiecy ❤✊✊
@sroka87 samych dobrych wiadomości! To będzie Twój czas :*
@HopeFul87 kciuki za maluszka ✊ cudownych widoków ❤
Progesteron, estradiol i morfologia Ok. Jajek jest 11, największe 10mm. Jutro dołączam Cetrotide przez 2 dni i 11.01.18 kolejne podglądanie.
 
reklama
Criotransfer na sztucznym cyklu jest kolo ktorego dnia cyklu? Bo na 10dc mam umowiony rezonans glowy z kontrastem i kontrast sie 24h wyplukuje z organizmu.
 
Criotransfer na sztucznym cyklu jest kolo ktorego dnia cyklu? Bo na 10dc mam umowiony rezonans glowy z kontrastem i kontrast sie 24h wyplukuje z organizmu.
Ja raz mialam 19dc a teraz 17dc wiec spokojnie powinnas sie wyrobic, tylko powoedz moze jakie leki bierzesz, zwlaszcza jesli bedziesz miec encorton
 
A morfologię i fragmentacje plemników robiliście? Powodzenia dziś na punkcji :)

No i po punkcji. Ale najpierw korki w mieście, potem nieoczekiwane koszta (separacja plemników, piksi) ok. 1700 zł (a pytałam się wcześniej kilkakrotnie, czy aby na pewno nie będzie innych kosztów prócz leków do stymulacji. Zapewniali, że niet). Morfologia i fragmentacja zrobione. Te drugie wyszło źle (nie mam teraz wglądu, szczerze mówiąc zasypiam). Jeśli będzie ok, to w sobotę transfer. Pobrano 18 kumulusów. Nic więcej nie wiem.
 
No i po punkcji. Ale najpierw korki w mieście, potem nieoczekiwane koszta (separacja plemników, piksi) ok. 1700 zł (a pytałam się wcześniej kilkakrotnie, czy aby na pewno nie będzie innych kosztów prócz leków do stymulacji. Zapewniali, że niet). Morfologia i fragmentacja zrobione. Te drugie wyszło źle (nie mam teraz wglądu, szczerze mówiąc zasypiam). Jeśli będzie ok, to w sobotę transfer. Pobrano 18 kumulusów. Nic więcej nie wiem.
Piekny wynik:) a z zolnierzykow na pewno wybiora te najsilniejsze i beda piekne zarodki:) odpoczywaj!
 
No i po punkcji. Ale najpierw korki w mieście, potem nieoczekiwane koszta (separacja plemników, piksi) ok. 1700 zł (a pytałam się wcześniej kilkakrotnie, czy aby na pewno nie będzie innych kosztów prócz leków do stymulacji. Zapewniali, że niet). Morfologia i fragmentacja zrobione. Te drugie wyszło źle (nie mam teraz wglądu, szczerze mówiąc zasypiam). Jeśli będzie ok, to w sobotę transfer. Pobrano 18 kumulusów. Nic więcej nie wiem.
Piękny wynik, będzie z czego wybierać:-) :):-) :):-) :)
 
reklama
Do góry