reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny czy można po transferze zażywać coś na przeziębienie stan podgorączkowy podobno jest normalną rzeczą po transferze np. herbata z maliną czy nie przeszkadza
Też byłam przeziębiona, żadnych leków nie brałam, tylko herbaty z sokiem malinowym, cytryna no i mleko z czosnkiem i miodem. Moczylam tez nogi w gorącej wodzie z solą, półtora tygodnia włączyłam ale na szczęście odeszło. Do gorączki nie można doprowadzić
 
Dziewczyny chce tylko się z Wami podzielić myślami i uciekam spać bo idę na nocke. Później będę nadrabiać wpisy

Wychodzi na to, że nawet wielki wyglądający skrzep i świeża krew nie oznacza poronienia. Wróciłam od lekarza. Dzieci rosną jak na drożdżach( 5 dni temu wskazywaly 6t5dc a dzisiaj 8 tc) , i ciąża jest wzorowa. Nie ma miesniakow czy krwiakow. Lekarz nie wie co to było. A to moje maluchy, jeden się nam chowal.

1513003109-77c0d985ad864c28-aaaaaa.jpeg
1513003117-33046804becbc673-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Wooow ale pięknie [emoji5] [emoji5]
 
Dziewczyny chce tylko się z Wami podzielić myślami i uciekam spać bo idę na nocke. Później będę nadrabiać wpisy

Wychodzi na to, że nawet wielki wyglądający skrzep i świeża krew nie oznacza poronienia. Wróciłam od lekarza. Dzieci rosną jak na drożdżach( 5 dni temu wskazywaly 6t5dc a dzisiaj 8 tc) , i ciąża jest wzorowa. Nie ma miesniakow czy krwiakow. Lekarz nie wie co to było. A to moje maluchy, jeden się nam chowal.

1513003109-77c0d985ad864c28-aaaaaa.jpeg
1513003117-33046804becbc673-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Cudowne widoki :) dbajcie o siebie ;)
 
reklama
Do góry