reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Iskra_82 i jak???? Bylas dzisiaj??
@Olusja1987 jak sytuacja??:*

Hej. Wyjechałam z domu o 11 i dopiero wróciłam. Pojechałam na zakupy (bo w lodówce światło), do mamy na kawę, na obiad z ukochanym :)
Co do bety....to stchórzyłam :p
W poniedziałek jadę z psiurkiem na badanie krwi to solidarnie skoczę też na betę :)
A tymczasem biorę się za nadrabianie Waszych dzisiejszych wypocin :p
 
@dżoasia słabo jest. Wyję z bólu, mam wrażenie, że żadne przeciwbólówki nie działają, biorę i biorę i nic. Jest mi aż słabo z bólu. Zalewa mnie żywa krew ze skrzepami wielkości rodzynek. Wykończe się chyba.
Przykro mi ze tak cierpisz. Dla pocieszenia ci powiem ze moje skrzepy byly wielkosci kurzych watrobek... ale mi pomogla nospa i relanium, bolalo zreszta niedlugo. Moze najgorsze niedlugo minie, jakby sie to utrzymywalo to jedz do szpitala:*
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam - poszłam dziś do lekarza (poza klinika), bo objawów praktycznie nie mam i dla własnego spokoju musiałam sprawdzić czy wszystko ok. Z dzidzia wszystko dobrze, rozmiar i wiek ciąży się pokrywają. Ale ułożona jest w takim miejscu, że zalecany jest bardzo oszczedzajacy tryb życia. A więc teraz leżę i pachne :)
A napisz jak jest dzidziuś ułożony że masz sie oszczędzać?
 
Boże dziewczyny... dziękuję. Cudzie trwaj!!! Wiecie co...? Jeżeli to dzieje sie na prawde to Święta Rita to zrobila. Tak bardzo jej sie powierzylam.
No piękne uczucie.Jeszcze cie czeka sporo zmartwień ale wiadomo każda przez to przechodzi od tej pory martwić się będziesz już do końca o swoje okruszki.Pieknie zaczął Ci się grudzień
 
reklama
Do góry