reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@Bombisz kciuki za jajcobranie i żwawe żołnierzki ;-) ;)
@Aguleczka29 miłego podgladania maluszka ;) czekamy na sweet focie :p
@anett96 @Oczekiwanie2017 bety aż do nieba :-D

Miłego dnia wszystkim ;)

Dziewczyny, przyłączam się do życzeń: udanego jajcobrania, cudownego podgladania i bet na wysokościach (tym, które zdecydują się je robić).

Ps. Dziękuję za dopisanie do kalendarza :).
 
zazwyczaj w patologii wszyscy "zdrowi" a my jednak po te in vitro z jakiś przyczyn zdrowotnych itp. sięgamy....to też zabawa hormonami, emocjami itd. Wszystko moze sie zdarzyć niestety

Nie nooo tak jak z patalogi maja ciaze zagrozone tak Po ivf sie zdaza bo ciaza Po ivf tak sama jak inna , Ja siebie nie obwiniam ze akurat lozysko zle mnie sie ulpzylo i corka w 35 tc sie urodzila , to popristu Sue zdaza i tyle
Culrzyce w ciazy Po ivf itd zdazahaja Sue tak samo jak w tych zapl naturalnie

Dam
Znac jak teraz ciaza u mnie skoro mam porownianie dwa inne zaplodnienia
Triche sie wkurzylam lub zle odebralam bo mozg pada


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzuewczyny poznalam Asie I Damiana , naprawde siedzielosmy w barze dwie godzinki I serio stwiwrdzilam ze dawno takich ludzi nie widzialam , otwarci szczerzy, to co ich spotyka to bardzo niesprawiedliwe, dzus mi sie Asia snila ze zbieralosmy Po miescie pieniadze ....
mAm di was pytanie , czas leci czy wy daliscie kazda z was link na fb co Damian kiedys dal ? Potrzebne sa pieniadze!!!
Ja sadze zribic ulotki i powywieszac , musimy zebrac te pieniadze !!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Kochane kobiety zostało mi 10 stron a ja już nie mam siły czytać . Pracowałam na drugą zmianę a jutro o 7 znowu zaczynam.
Kochane ślicznie Wam gratuluję , to było cudne zakończenie meczacego dnia czytać tak wiele pozytywnych wieści [emoji173]
Ściskam Was gorąco i trzymam kciuki za rosnące bety [emoji8]
@tamiza proszę dopisz mnie 6.12 na USG .... o ile wcześniej ze stresu nie padnę jest szansa że usłyszę serduszko ... A może nawet 2

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

No dwa dwa a[emoji173]️[emoji7];)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzuewczyny poznalam Asie I Damiana , naprawde siedzielosmy w barze dwie godzinki I serio stwiwrdzilam ze dawno takich ludzi nie widzialam , otwarci szczerzy, to co ich spotyka to bardzo niesprawiedliwe, dzus mi sie Asia snila ze zbieralosmy Po miescie pieniadze ....
mAm di was pytanie , czas leci czy wy daliscie kazda z was link na fb co Damian kiedys dal ? Potrzebne sa pieniadze!!!
Ja sadze zribic ulotki i powywieszac , musimy zebrac te pieniadze !!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Forum BabyBoom
 
Do góry