reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hope kiedy miałaś pobierane jajeczek? Ja miałam w piąte I jutro kazali mi zadzwonić ale mój zadzwoni bi ja z tego stresu to niemieckiego zapomnę :laugh2: mam nadzieję że chociaż z tych 7 jedna będzie ok. Doktor mówiła że chcą mi podać w 3dobie to chyba już 8kom. Wogole to ja ciemna jak Tabak jestem hi hi :-D tamiza I MoKa trzymam kciuki za was
Ktora hope? :p Ja kochana mialam punkcje w styczniu 2016r. Mialam 19 komorek. 9 dojzalych i zaplodnionych, do 5 doby dotrwaly 4 bardzo dobrej klasy blastki. Teraz zabieram po kolei moje zamrozone kruszynki, zostaly mi juz tylko dwie :( W srode mam crio.
Napewno bedzie nie jeden piekny zarodek. To transfer masz w poniedzialek czy wtorek? Razem bedziemy swirowac do bety :)
 
no moje w labolatorium dobrze sie dzieliły nawet morula w 3 dni wyszła ...ale cos nie poszło za 1 to moze za 2 da rade

Napisane na HUAWEI TAG-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Moja brak szans a jednak jest i spi w lozku

Trzymam mocno za ciebie[emoji173]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja brak szans a jednak jest i spi w lozku

Trzymam mocno za ciebie[emoji173]️[emoji110]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Sadze ze czasem lepiej slaboszka dwu trzy dniowego podac do macicy bo Nicole jest tego dowodem i przede wszystkim myslec dobrze

Czytalascie ksiazke potega podswiadomosci? Dziwna ksiazka niby mysli pozytywne przycisgaja tylko dobre sytuacje I nawet biedny moze byc bogatym [emoji848]

Link do: Potęga podświadomości




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktora hope? :p Ja kochana mialam punkcje w styczniu 2016r. Mialam 19 komorek. 9 dojzalych i zaplodnionych, do 5 doby dotrwaly 4 bardzo dobrej klasy blastki. Teraz zabieram po kolei moje zamrozone kruszynki, zostaly mi juz tylko dwie :( W srode mam crio.
Napewno bedzie nie jeden piekny zarodek. To transfer masz w poniedzialek czy wtorek? Razem bedziemy swirowac do bety :)
Właśnie nie wiem kiedy bo mam jutro o 10 zadzwonić, ty miałaś aż tyle komórek a ja tylko 7:szok: i dopiero jutro się dowiem czy z nimi wszystko ok i ile dotrwalo :errr: my chcemy po transferze jechać do Chorwacji do domu na miesięczny urlop bo i tak tu w Austrii jeden miesiąc urlopu mi uciekł a w połowie grudnia spowrotem do pracy. Ja to do bety chyba nie wytrzymam :rofl:
 
No to tu mówicie żeby myśleć pozytywnie a tu trochę jednak dowalacie, że generalnie te w 2 - 3 dobie to mają dużo mniejsze szanse niż te w 5 dobie. No cóż... chyba muszę się wyłączyć, sorry dziewczyny ale się tym jakoś dobiłam a raczej to nie pomaga. Trzymam za wszystkie kciuki...

MoKa, miałam podane dwa 2-dniowe kropki i kończę 14 tydzień ciąży! Do tego na cyklu naturalnym, a na forum to raczej rzadkość! Każda z nas to inny przypadek. Trzymam kciuki!!!!;););)
 
reklama
Do góry