reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny za wszystkie rady i pomysły ! Czekam do piątku... Nie chcę nic gdybać... Boję się że kolejny raz się rozczaruje. Wizytę mam tym razem u dr M. więc powinnam uzyskać konkretne info.
O widzisz to jednak mialam racje. Mysle ze owulacja nie jest przeszkoda, tylko to jakby cykl naturalny... endo spoko. Myślę ze jeszcze podgoni. Trzymam kciuki aby sie udalo działać w tym cyklu!! :-)
Kochana to może niech Ci przyspieszą transfer skoro już miałaś owulację?? Szkoda cyklu - na takim endo też się dziewczynom udawało a po progesteronie ponoć jeszcze podgoni. Progesteron jest ważny przed punkcją, a w dniu transferu powinien być już wysoki. Byle nie za długo bo wtedy endo przerasta i nie jest receptywne. Kurde ja bym na miejscu lekarza celowała na sb z tym transferem...
Tamiza a czemu już dziś nie włączyli Ci progesteronu i nie ustalili daty transferu?
Że niby endo za małe? Przypomnij kto Cię prowadzi.
Kciuki zaciśnięte :)
Dokładnie, @tamiza, też nie ogarniam. Mi po potwierdzeniu owulacji od razu dali progesteron i mialam transfer na 6.dzien od owulacji.
A nie mogą w razie w podać Ci leków na obniżenie progesteronu?
 
Do góry