reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

No dobra dziewczyny jak poza gorącą kąpielą zmobilizować @ co by się wylała w końcu w całej swej okazałości i się macica oczyściła bo ja już głupia jestem czy ona była taka mega krótka i już się wyczyściło wszystko czy ona dopiero "zbiera siły".
Może aspiryna? Dziewczyny ktoś coś?
Niby można wziąć na przyspieszenie @ wiec może i teraz pomoże?
 
reklama
No to niech Żywia siedzi w brzuchu jak najdłużej[emoji6] ogarnijcie miejsce dla Małej i to jest podstawa

---26tc---
Jak najdluzej to moze nie ;) Ale niech przyjdzie spokojnie na siwat o czasie. Jesli nie okaze sie tak wieeeelka jak sugeruje ostatnie usg to chcialabym sn, bo cesarka tez raczej wczesniej by byla.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry