reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
witajcie,
ja dziś jestem po wizycie w Novum . Kolejna wizyta . Tym razem dostałam zastrzyki z Orgalutran....czyli u mnie etap " wysiadywania jaj" :) No ale dziś także zapytalam lekarza, ze mam zlecone od immunologa intralipid 20% - 100 ml. Dziewczyny ja intralipid załatwiam na własną rekę bo w novum 500 ml kosztuje coś ok 648 zł a 100 mł - 450. Podjechalam dzis wieczorem u siebie do apteki i zapytałam o cenę ....pani mówi ze ok 50 zł a moze i mniej.
Nie wiem czy dobrze to rozumuje...ale czy wezmę u siebie czy w Novum to dla mnie różnica zerowa....tylko zostanie mi w kieszeni ok 400 - 600 zł>
Czy miałyscie juz jakies doświadczenia z tym?
@zuzanka34 - ty nam w kalendarz szybciutko wskakuj, na pewno masz termin kolejnej wizyty, a może nawet i punkcji, transfer też już tuż tuż :)
 
No więc czar prysl,beta nie wzrosla... M zalamany. Ja... sama nie wiem ile jeszcze jestesmyr w stanie znieść. Dziewczyny ktorym się udało,za ktorym razem? Ile mialyscie transferow? Gdzies czytalam ze jak ma sie udac to największe szanse sa do poerwszych 3...?
Bradzo mi przykro... tak bardzo liczyłam, że to jednak to...
 
No więc czar prysl,beta nie wzrosla... M zalamany. Ja... sama nie wiem ile jeszcze jestesmyr w stanie znieść. Dziewczyny ktorym się udało,za ktorym razem? Ile mialyscie transferow? Gdzies czytalam ze jak ma sie udac to największe szanse sa do poerwszych 3...?
Bardzo mi przykro. Mi się udało po 3 stymulacji. Ogólnie to był 4 transfer.

Sent from my SM-A300FU using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Witam serdecznie:-) czy ktoras z Was podchodzila do in vitro ze stwierdzona endometrioza IV stopnia? Za ktorym razem sie udalo? Jak wtedy z komorkami jajowymi? U M jest wszystko ksiazkowo. Pozdrawiam serdecznie wszystkie starajace sie i te , ktorym sie udalo:-):-):-)
Witaj @Kleopatra13,

Dziewczyn jest tu sporo, o ile dobrze pamiętam są też takie z dość obszerna endometriozą, ktoś powinien być w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie :)

Pozdawiamy i my i jeszcze raz witamy:)
 
Do góry