reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
cześć dziewczyny, rano po aplikacji luteiny zauważyłam różowy śluz na aplikatorze czyli pewnie zaczyna się @. :( aż mnie serce zakłuło mimo że tak podejrzewałem od 3 dni.. także mi się niestety nie udało... nie wiem czy w ogóle jest sens robienia tej bety.
idź na bete i nie łamaj się!! różowy śluz mógł być z wielu powodów. Mogłaś się podrażnić aplikatorem, albo jeszcze co innego.
 
A w ogóle to dziś miały 2 z nas betować a ja nic w kalendarzu nie widzę. Dla kogo ja ten kalendarz prowadzę???

Dziewczyny, wysokich bet!!
 
myślę że to będzie formalność. zrobię dzisiaj po pracy ale jeśli @ się rozkręci a tak czuję to tylko niepotrzebne łudzenie... jest mi strasznie źle, aż niedobrze.
Znam to uczucie zemdlenia z bezsilności... nie łam się, proszę.... Zrób betę, potem będziemy myśleć tak...
 
reklama
Do góry