reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Masakra znowu porażka podejście 2 stymulacja potem transfer świeżego zarodka 3AA i beta negatywna. Ile jeszcze razy muszę upaść aby się podnieść
Bardzo mi przykro...niestety to takie niesprawiedliwe! Ale nie poddawaj się walcz dalej !

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje, na wizycie endo wyszlo 9mm wiec czerwone wino dziala[emoji3] w srode transfer, mam nadzieje ze 2 blastek. W poniedzialek rozmrazaja 3dniowy zarodeczek więc trzymajcie kciuki by sie podzielił do blastki.
Też piłam czerwone wino wytrawne do pozytywnej bety! Pomogło[emoji5]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Do góry