reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mdłości...okropna sprawa, na razie nie wymiotuje, powstrzymuje jak się da, woda mi pomaga,ale cały czas mnie mdli, po południu trochę przechodzi, dzisiaj badałam progesteron przed podaniem prolutexu, bo jutro wizyta,może coś już dr z leków odstawi,o ile wszystko dobrze u kropeczka:) Jutro wizyta koło 16 także wszelkie info z wieczora:) Tak się martwię...Modlę się żeby wszystko było dobrze:)
 
reklama
Hej Jowita. Ja też mieszkam w UK i lecze się w Rzgowie u dr Pawła. Jestesmy z mezem zadowoleni bardzo z kliniki. Pozdrawiam cie mocno.
Co do Twojego samopoczucia to nie wiem bo ja mam ten sam zestaw leków i czuje się ok. Żel dopochwowy u mnie to crinone.
Może małe przeziębienie Cię bierze? Woda z miodem i cytryna powinna pomoc x
My tez jestesmy bardzo zadowoleni. Leczymy sie u dr M. Radwana. Super czlowiek przede wszystkim :) Meczace sa tylko te ciagle loty albo samotne przesiadywanie w hotelach. Ale jakos przetrwam ;) Na jakim etapie jestescie?
 
Ja jeden dzień po transferze odpoczywam a potem wracam i prowadzę normalny tryb życia :)
Jutro lecę na transfer a wracam w sobotę :)
Oo trzymam kciuki ;) jak z reszta za wszystkie Kobietki tutaj :) ja wlasnie licze ze transfer bedzie jutro albo w piatek i uda mi sie wrocic w weekend jiz do domu
 
Mdłości...okropna sprawa, na razie nie wymiotuje, powstrzymuje jak się da, woda mi pomaga,ale cały czas mnie mdli, po południu trochę przechodzi, dzisiaj badałam progesteron przed podaniem prolutexu, bo jutro wizyta,może coś już dr z leków odstawi,o ile wszystko dobrze u kropeczka:) Jutro wizyta koło 16 także wszelkie info z wieczora:) Tak się martwię...Modlę się żeby wszystko było dobrze:)
Czekamy na informacje szczegółowe w takim razie. Maluch zapewne ma się dobrze, także nie ma sie co martwić na zapas
 
reklama
Zrobilam....bije glowa w sciane bo nie wiem po co,po co ja wogole go kupowalam czegos innego przeciez spodziewac sie nie moglam na tak wczesnym etapie negatywny......czekam do poniedzialku do bety :((((
Pierdzielnąć w łepek! Mówilysmy nie rób [emoji5] nie sugeruj się

24.04.2017 ICSI transfer 5dniowej blastki 26.05.2017 pojawiło się serduszko [emoji171] 10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji188]
 
Do góry