reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tydzień temu beta 44 a dziś 19 to lipa ; ( ciekawe czemu tak dziwnie spada. Jestem tak załamana i zła. Pisze tu bo jesteście jedynymi ludźmi przed którymi mogę to napisać pozdrawiam życie jest bleeeee

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Bardzo mi przykro ale wyglada to na biochemiczna [emoji17]


"Będziesz szczęśliwa"-powiedziało Życie "...ale najpierw nauczę Cię być silną"
 
Tydzień temu beta 44 a dziś 19 to lipa ; ( ciekawe czemu tak dziwnie spada. Jestem tak załamana i zła. Pisze tu bo jesteście jedynymi ludźmi przed którymi mogę to napisać pozdrawiam życie jest bleeeee

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Tak mi przykro :( Macie mrozaczki?
 
Czekam właśnie na swoją kolej. Stresik jest przed transferkiem, ale i dobre wieści na tą chwilę 4 blastocysty,5 dają parę godzin jeszcze bo się super rozwija....,zaraz przytulę kropeczke [emoji7][emoji178]

Napisane na ZTE BLADE V7 LITE w aplikacji Forum BabyBoom
Ja dzisiaj rano przytuliłam kropla:) 8 komórkowa drobinka:) teraz odpoczywam w lozku i cierpliwie czekam. Betowanie 3 czerwca:) dzisiaj dawali mi jakaś mlecza kroplówkę pózniej embrioglue i primovision. Mrozaczka nie ma bo zapłodniła sie jedna:) ale czasem i z jednej jest ciąża
 
Dziewczyny ja tylko pytanie. Mój mąż ma pkemniki bardzo słabe zarodki były niby piękne ale jednak. Jakie badania powinien wykonać żeby naprawdę sprawdzić stan nasienia prócz sperminogramu? Ja leczę się za granicą i tu przy podejściu 3 raz będą badać genetyke jak to wygląda? Kiedy się to robi. A brzuch mnie boli a najgorsze ze mimo wszystko do przyszłego piątku musze pełno hormonów lykac i zastrzyki. Bo oni chcą i tak zobaczyć co jest w środku.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry