reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was miała do czynienia ze stymulacją letrozolem z minimalną dawką gonadotropin do IVF? Pytam, bo chciałabym spróbować (jeśli mój lekarz się zgodzi) stymulacji krótkim protokołem Letrozol+Puregon+Orgalutran i oczywiście Ovitrelle na pęknięcie. Po trzech stymulacjach nie mam już refundowanych leków. Gdybym chciała podejść z samą gonadotropiną, wydałabym min. 6000 na same leki do stymulki, z letrozolem od 1600-2200(w zależności od dawki puregonu). Z letrozolem miałam do czynienia wcześniej i mimo niskiego amh, bardzo dobrze reagowałam (przy minimalnych dawkach miałam 2 pęcherzyki). Wszystkie moje stymulacje maksymalnymi dawkami gonadotropiny dawały tylko od 2 do 3 pęcherzyków, więc zastanawiam się czy - po pierwsze po raz kolejny obciążać organizm końskimi dawkami tych nie do końca bezpiecznych leków, czy spróbować tańszej i mniej obciążającej stymulacji, bo przecież w efekcie i tak nie będę miała więcej niż 2,3 komórki??
Nie oszczedza się na lekach, klinice bo efekt często jest opłakany. IVF jest drogą impezą ale skuteczną o ile wykona się procedurę poprawnie. A letrazol to jeden wielki eksperyment z tego co czytałam odnośnie PCOS itp..
 
To raczej nie od aplikacji tabletek. Wkladke mam zabrązowiała, a jak sie podcieram to jest cos w stylu tego jak juz sie okres konczy, tylko to jest brazowe i zamiast jakis tam skrzepow sa czasami niteczki, pajeczynki.
Moje pierwsze w zyciu forum, a ja sie rozpisuje o moich "wyplywach" [emoji15]
Musze jakos do jutra doczekac, jade rano, a z wynikami bedą popoludniu dzwonic.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Moze doluz sobie dodatkowa tabl progesteronu
 
@bertha powiedz mi ile czekasz na przesylke z iherb. Brat mi zamowil kwas foliowy metylowany firmy solgar 28 marca i do dzis paczki brak a od 1kwietnia jest juz w Warszawie w Dhl nic nie moga mi powiedziec bo Plska nie obsluguje Global meila. Jakas masakra chyba witaminki juz przepadly
 
reklama
Do góry