reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja mam teraz Diane35 i sterydy (ale sterydy to niezależnie-immunolog zaproponowała biorąc pod uwagę wcześniejsze niepowodzenia). Także z moich wyliczeń wychodzi plus/minus że 5 czerwca będę miała transfer:biggrin2:
Ja mam wizytę teraz w czwartek gdzie lekarz rozpisze mi stymulacje. Co do dat to jeszcze nie wiem, ale badania mam ważne do 19.06 i lekarz powiedział że do tej pory zdażymy. Boje się, że nie będę miała wystarczająco dużo jajeczek, a jak będą to, że się nie zapłodnią i nie będzie dzieciaczków. U mnie zawsze coś było nie tak...zawsze pod górkę stąd mój lęk.
 
reklama
Ja mam wizytę teraz w czwartek gdzie lekarz rozpisze mi stymulacje. Co do dat to jeszcze nie wiem, ale badania mam ważne do 19.06 i lekarz powiedział że do tej pory zdażymy. Boje się, że nie będę miała wystarczająco dużo jajeczek, a jak będą to, że się nie zapłodnią i nie będzie dzieciaczków. U mnie zawsze coś było nie tak...zawsze pod górkę stąd mój lęk.
Przestań się martwić na zapas- na wiele rzeczy nie mamy wpływu, musimy cierpliwie czekać na efekty;)
Ja miałam pobranych 6 jajeczek, zapłodniło się 5, do piątej doby przetrwały 3, nie został że mną żaden... Musimy być dzielne bo kto jak nie my!!!;)
 
Ja mam wizytę teraz w czwartek gdzie lekarz rozpisze mi stymulacje. Co do dat to jeszcze nie wiem, ale badania mam ważne do 19.06 i lekarz powiedział że do tej pory zdażymy. Boje się, że nie będę miała wystarczająco dużo jajeczek, a jak będą to, że się nie zapłodnią i nie będzie dzieciaczków. U mnie zawsze coś było nie tak...zawsze pod górkę stąd mój lęk.
ja mam 12-05 wizytę i stymulację dostanę, tzn zaczynam :D
 
To ja decydowalam ile zarodkow wezme. Dr tylko pytal ile chce.
Wzielam 2 i mam 2 łobuziaki ktore skonczyly juz 7 mcy.
Absolutnie nie załuje. Choc wiadomo ze ciaza blizniacza czasem do ławych nie nalezy dlatego trzeba to dobrze przemslec. Moja ciaza byla bez problemowa wlasciwie az do 33tc6d. Wtedy juz urodzilam
Naszczescie dzieciaki maja sie dobrze.

Napisane na SM-T110 w aplikacji Forum BabyBoom

Tolu dziękuje za Twoja wypowiedź [emoji846]w piątek powiem lekarzowi ze decyduje się na dwa zarodki mimo ze on sugeruje jeden . Wiem ze zrobie wszystko jeśli się uda żeby było dobrze choć na pewne sprawy wiem ze nie mam wpływu. Czas pokarze co z tego wyjdzie ( oby dwa zdrowe szkraby [emoji6])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no ja dzisiaj oddalam krew do pappy...w srode wynik i usg...powiem wam ze nerwy jak przed matura...:)nie ma dnia zebym sie nie denerwowala czy wszystko ok.z tego powodu nie zdecydowalabym sie na dwa kolejnym razem bo mysle ze tych mysli i obaw bylo by jeszcze wiecej...jestescie bardzo odwazne dziewczyny!:)zycze wam aby wszystko szlo po waszej mysli.witam nowe kolezanki,gratuluje pieknych zdjec maluszkow...:),i przyrostow bet...
 
Do góry