reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny mam do Was pytanko jak wpisywalyscie w kalkulatorze beta hcg po criotransferze dzień owulacji - który dzień traktuje się jako dzień owulacji dzień transferu, czy następny dzień po transferze czy jak? Bo wszystkie kalkulatory tego wymagają i nie wiem co wpisać hehh? :-)
Ja wpisywalam punkcję ale nie wiem czy dobrze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dusia tulę [emoji8]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Ja wpisywalam punkcję ale nie wiem czy dobrze

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Tylko że ja podchodziłam do crio mialam podane dwa 3dniowe Eskimoski... Wiec nie wiem czy dzień transferu czy jakoś później hmm ale betę mam ładna tak tylko chciałam sprawdzić bo nie wiedziałam co tam wpisać i myślałam że może któraś z Was się będzie orientować hehh...
 
Tylko że ja podchodziłam do crio mialam podane dwa 3dniowe Eskimoski... Wiec nie wiem czy dzień transferu czy jakoś później hmm ale betę mam ładna tak tylko chciałam sprawdzić bo nie wiedziałam co tam wpisać i myślałam że może któraś z Was się będzie orientować hehh...
Aa crio to się nie orientuję[emoji45]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
Tylko że ja podchodziłam do crio mialam podane dwa 3dniowe Eskimoski... Wiec nie wiem czy dzień transferu czy jakoś później hmm ale betę mam ładna tak tylko chciałam sprawdzić bo nie wiedziałam co tam wpisać i myślałam że może któraś z Was się będzie orientować hehh...

Ja bym wpisała dzień transferu minus 3 dni - skoro 3-dniowe.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny głupie pytanie. Jak liczycie wiek ciąży? Gdzieś znalazłam "ilość dni, które minęły od transferu plus 14dni". Ja miałam 24kwietnia transfer każdy kalendarz pokazuje inaczej [emoji45]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się
 
reklama
Dziewczyny głupie pytanie. Jak liczycie wiek ciąży? Gdzieś znalazłam "ilość dni, które minęły od transferu plus 14dni". Ja miałam 24kwietnia transfer każdy kalendarz pokazuje inaczej [emoji45]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się

Punkcja minus 14 dni. Albo inaczej transfer minus ilo dniowe zarodki minus 14 dni.
 
Do góry