reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Właśnie przyszły badania b-hcg i dziś 14 dpt 440,7 )przedwczoraj było 220... Trochę mało... Położna co mi pobierała powiedziała że powinno dziś być koło 500... Jutro też lecę!!!

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom

Wcale nie przyrost dobry po 48h ma być 66% a Ty masz 100% więcej przyrost dobry, głupoty gada ta położna. Jeśli robiła byś po 72h to zgodzę się trochę by brakowało ale tak jest w normie.
 
Mam dwa pytania do Was dziewczyny pierwsze do tych które wstrzymują sobie prolutex czy po wstrzyknięciu odczuwacie ból w miejscu zastrzyku pod skórą?
A drugie czy któraś robi sobie zastrzyk w udo? Bo na brzuchu już nie mam miejsca, w którym miejscu robi się ten zastrzyk? I też robi się faldkę i wstrzykuje? Boli to?

Ja tez mam clexane i ten zastrzyk o duzo bardziej odczuwam boli troche przy wstrzykiwaniu i piecze po. My z mezem zmieniamy nie dosc ze strony brzucha to jeszcze robimy w przedramie. Lekarz mi mowil ze i w posladki mozna, ale moj maz sie boi :)
 
Ja tez do was dołącze w maju!
W srode wizyta na koniec obecnego cyklu, sprawdzenie czy jest czysto i ustalenie planu stymulacji i wizyt i mam nadzieje bedą juz wyniki wymazu... trzymajcie kciuki zeby było czysto...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Musi być dobrze;) Masz taką siłę walki, że wszystko pójdzie z górki ;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja dzis po criotransferze. mam dobre mysli :)
Wogole sie nie stresuje i nie mysle o tym jak ostatnio.
Mialam podana kroplowke z tractocile. Ktoras z Was miala? mialam pol godz przed transferem i 3h po.
Super, teraz trzymamy kciuki za udaną betę [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja dzis po criotransferze. mam dobre mysli :)
Wogole sie nie stresuje i nie mysle o tym jak ostatnio.
Mialam podana kroplowke z tractocile. Ktoras z Was miala? mialam pol godz przed transferem i 3h po.
To jest kroplówka na wyciszenie skurczy macicy, szkoda że ja nie mam takich zaleceń..Lekarz mi nie przepisze bo nie ma wskazań

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam dwa pytania do Was dziewczyny pierwsze do tych które wstrzymują sobie prolutex czy po wstrzyknięciu odczuwacie ból w miejscu zastrzyku pod skórą?
A drugie czy któraś robi sobie zastrzyk w udo? Bo na brzuchu już nie mam miejsca, w którym miejscu robi się ten zastrzyk? I też robi się faldkę i wstrzykuje? Boli to?
Ja miałam taki problem, robił mi się odczyn i szczypalo jak cholera , zadzwoniłam do kliniki, można w udo ale najlepiej jednak w brzuch poniżej lini pępka bo się najlepiej wchłaniał, mój sposób żeby uniknąć obrzęku ,po wykluciu uciskalam mocno wacikiem miejsce wkłucia ok 30 s, a potem rozmasowuje, później było dużo lepiej

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak myślisz Madziu?! To po cholerę (żeby nie powiedzieć inaczej) tamta mi nagadała że powinno być 500-600?!?
Ciekawe czy będzie szansa na by zobaczyć pęcherzyk w poniedziałek na usg!?

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Joko sprawdź sobie w kalkulatorze, beta powinna się podwoić w ciągu ok 40-42 godzin, ale to jest srednia, jednym się podwaja po 36 innym po 48.

Miałaś bardzo ładne 440, jakby to było 300, to była by inna rozmowa.
 
Do góry