reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiesz co, do criotransferu to moze nie ma az takiego znaczenia. Bo alkohol odradzaja glownie ze wzgledu na jakosc jajeczek czy plemnikow u mezczyzn. Ale mimo ze odradzaja, to ja miesiac przed stymulacja tak sie upilam, ze az mi sie film urwal. Chyba dzieki temu sie odstresowalam, po latach niepicia i walki... bo transfer sie udal.
Ja mialam tak samo... tylko po punkcji a miesiac przed crio.

I tem nadzieje ze wszystko bedzie ok. (Poki co beta jest).

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy to normalne, ze po tej dzisiejszej punkcji nie moge w ogole chodzic, tak mnie ciagna jajniki i boli dol brzucha, ze jak juz sie podniose do lazienki to tylko w zgieciu moge sie poruszyc :(
 
Dziewczyny mam pytanie czy to normalne, ze po tej dzisiejszej punkcji nie moge w ogole chodzic, tak mnie ciagna jajniki i boli dol brzucha, ze jak juz sie podniose do lazienki to tylko w zgieciu moge sie poruszyc :(
Żancia ja też byłam obolała, na szczęście ketonal i długi sen pomógł;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie czy to normalne, ze po tej dzisiejszej punkcji nie moge w ogole chodzic, tak mnie ciagna jajniki i boli dol brzucha, ze jak juz sie podniose do lazienki to tylko w zgieciu moge sie poruszyc :(
Ja po punkcji w ten dzień byłam w pracy wieczorem też mnie złapał ból przez 4 dni nie mogłam się wyprostować, będzie dobrze!
 
reklama
Do góry