reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja też po transferze;) Była trudność z założeniem cewnika bo macica w tylozgieciu,nie obyło się bez stresu, ale w rezultacie na dnie umieszczono maluszka;) trochę się zestresowalam że tak się ze mną mocowali... Ale mam nadzieję że finał będzie pozytywny;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam kciuki z całych sił :) będzie dobrze ✊✊
 
Dziewczyny Wy bierzecie nospe max? Bo mam w pachwinach takie rozpieranie, trochę mnie to stresuje, nawet nie chce wiedzieć czy to dobrze czy nie dobrze :(
 
Właśnie odebrałam wyniki mojego progesteronu i estradiolu,
Progesteron niski 9,59ng/ml
Estradiol też nie za wysoki 271,80pg/ml (tu normy 215-4300)
Myślicie dziewczyny że to może przesądzić o tym transferze że będzie nie udany? Jednak za niskie te wyniki... :-( :(:-( :(:-( :(
 
Kochane, chciałabym się pochwalić dobrymi wiadomościami. Dzisiaj po prawie dwóch miesiącach walki wygrałam z krwiakiem. Zdiagnozowany w 7tyg. Teraz kończę 15. Od początku ciąży plamilam i budziłam co kilka dni. Potem duże krwawienie i dwa mniejsze. Wystarczyło polegiwanie i oszczedzajacy tryb życia. Trzymam za Was wszystkie kciuki :) :*
Super, gratulacje .Ja mam też krwiaka i jestem w 8 tc, też odpoczywam i potęguje,mam nadzieję że szybko zniknie.Powodzenia.
 
reklama
Ja też po transferze;) Była trudność z założeniem cewnika bo macica w tylozgieciu,nie obyło się bez stresu, ale w rezultacie na dnie umieszczono maluszka;) trochę się zestresowalam że tak się ze mną mocowali... Ale mam nadzieję że finał będzie pozytywny;)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Na pewno będzie pozytywny. Czekam na wyniki weryfikacji, kiedy beta?

[emoji127] 28.10.2017
 
Do góry