reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice. Beta sie nie zmienila wiec cudu nie bylo. Teraz odstawic leki i czekac na @. Od 2dc 3x1 estrofem i wizyta 10-12 dc. Crio transfer w nastepnym cyklu i dzis po konsultacji z lekarzem zdecydowaliśmy sie ze podane zostana 2 nasze mrozaczki [emoji173][emoji173] wiec teraz to musi byc dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Super nastawienie [emoji7] walcz dalej [emoji8]
A ja dzwoniłam do kliniki i mamy tylko jedną Śnieżynkę, nie licząc 4 oocytów. Boże spraw żeby się udało...
 
reklama
Hej dziewczyny, ja po wizycie u doktora. Jechalam z duszą na ramieniu, bo od wczoraj jestem na antybiotyku i bałam się,że wszystko odwlecze sie znowu. A tu taka miła niespodzianka, pan doktor stwierdził, że antybiotyk nawet pomaga i czasem sami specjalnie przepisuja.
Dostalam leki puregon, menopur i cetrotide i od wtorku zaczynamy zastrzyki :)
Kolejna wizyta 3.04 aby wszystko szło w dobrym kierunku :) :)
wszystko pojdzie jak trzeba! trzymam kciuki ;)
 
Hej dziewczyny, ja po wizycie u doktora. Jechalam z duszą na ramieniu, bo od wczoraj jestem na antybiotyku i bałam się,że wszystko odwlecze sie znowu. A tu taka miła niespodzianka, pan doktor stwierdził, że antybiotyk nawet pomaga i czasem sami specjalnie przepisuja.
Dostalam leki puregon, menopur i cetrotide i od wtorku zaczynamy zastrzyki :)
Kolejna wizyta 3.04 aby wszystko szło w dobrym kierunku :) :)
Super to teraz do przodu [emoji4] [emoji110]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki Słońce [emoji7] Ja ja dzisiaj mam jakiś gorszy dzień. Może to pogoda, a może czekanie na testowanie już daje mi popalić. A Ty jak tam?
Każdy ma prawo do słabszego dnia. Tym bardziej, że zobacz nakłuwanie, hormony, teraz transfer. no masz prawo być zmęczona i zestresowana ale wiesz co, grunt to się potrafić podnieść :). Głowa do góry!Dziewczyny uważam, że naprawdę twardzielki z Was! Gratuluję Wam :)
U mnie ok, jestem w trakcie brania tabletek antykoncepcyjnych. Śmiejemy się z M., że chcemy mieć dziecko w związku z tym zażyję dziś sobię tabletkę antykoncepcyjną :p. Na początku kwietnia wizyta i jedziemy ze stymulacją :). Tak się zastanawiam czy zdążę ogarnąć parę rzeczy - dentystę, fryzjera, jeszcze jakąś choć małą wycieczkę w góry. Czy w trakcie stymulacji można farbować włosy? ;). Można pochodzić po górach czy wysiłek nie jest wskazany?
 
Hej dziewczyny jestem po wizycie w klinice. Beta sie nie zmienila wiec cudu nie bylo. Teraz odstawic leki i czekac na @. Od 2dc 3x1 estrofem i wizyta 10-12 dc. Crio transfer w nastepnym cyklu i dzis po konsultacji z lekarzem zdecydowaliśmy sie ze podane zostana 2 nasze mrozaczki [emoji173][emoji173] wiec teraz to musi byc dobrze [emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
super!!! dwa to wieksze szanse.teraz napewno sie uda.!!!:):);)
 
No szczególnie ze jasno wypowiedzialam się jakie jest moje zdanie. Ja nikogo nie oceniam i nie chce być oceniana. Czuje się jak wyrodna matka.... no za mocne to było. Eh nie chce się bardziej denerwować.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
daj spokoj.nie denerwuj sie.;)kazdy ma zdanie jakie ma .nie bierz do glowy.ja Cie nie oceniam.kazda z nas i tak sama podejmuje decyzje i nie musi sie nikomu tlumaczyc.
 
reklama
Do góry