reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie transferu nie było :sad: dwie godziny przed zadzwonili z kliniki ze nasz jedyny zarodek nie przezyl rozmrazania:sad: Z całej procedury nie miałam ani jednego transferu:sad: Nie mam już sił walczyć.....
Peeggy strasznie mi przykro. Okropna sytuacja. Mam nadzieję, ze jak podniesieszsie po tym znajdziesz siły i... co tu dużo mówić - ponarzekać na kolejną próbę.
 
reklama
Peeggy [emoji17] Jezu , tak bardzo mi przykro, ile my musimy znosić to takie okropne....
A ja dalej czekam na wizytę, juz 3 h, bo bez zapisów a babek zeszło [emoji44] a ja bez leków.... ale dzisiaj juz prawdziwa krew, podpaska [emoji17] wiec....( ostatni raz 3 wątpię w kropka)


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
To taki wlasnie urok pcos...duze amh bo jest duzo pecherzykow...glowa do gory...leki bedziesz miec refundowane i powinni ci zaplodnic wszystkie kom a nie tylko 6...
No właśnie bardzo bym chciała żeby ich było dużo i żeby zaplodnili wszystkie które się uda pobrać (ale najważniejsze żeby TĄ jedną się udało zaplodnic i żeby została z nami na zawsze)...

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Peeggy bardzo mi przykro. Trzeba znaleźć przyczynę...

Pixi i jak po wizycie? Coś wiadomo?

Koniczyna82: jak się czujesz po transferze? Teraz czekamy! Zaciskam kciuki!
Czuję się zupełnie ok, jak po standardowym badaniu z wziernikiem. Kazał testować za 9 dni...no ale ja miałam podana blastocystę, nie ma mowy, betuję za tydzień.

Ja jestem teraz na całkowicie naturalnym, nawet bez progesteronu. Encorton i acard jem tylko.
 
Czuję się zupełnie ok, jak po standardowym badaniu z wziernikiem. Kazał testować za 9 dni...no ale ja miałam podana blastocystę, nie ma mowy, betuję za tydzień.

Ja jestem teraz na całkowicie naturalnym, nawet bez progesteronu. Encorton i acard jem tylko.
Trzymam kciuki [emoji110] powodzenia[emoji4]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czuję się zupełnie ok, jak po standardowym badaniu z wziernikiem. Kazał testować za 9 dni...no ale ja miałam podana blastocystę, nie ma mowy, betuję za tydzień.

Ja jestem teraz na całkowicie naturalnym, nawet bez progesteronu. Encorton i acard jem tylko.
Teraz zaciskaj kolana i nie puszczaj przez 9 miesięcy [emoji7]
 
Do góry