reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boże dziewczyny, cała sie trzęsę, tak sie boje teraz,ze masakra, beta 76,7


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
Super :*
Pixie pierwszy krok za tobą, jesteś na dobrej drodze. Po testach widać ze twoja beta idzie w gœrę a nie dół. No to mąż będzie miał urodzinowy prezent że hoho:) w środę będzie 200!!!
 
No tak zawsze marzyłam o takim prezencie dla niego, ale juz ochłonęłam, w środę następna beta,czekam dalej... bo niestety znane nam są różne przypadki, ale dziękuje wszystkim za wsparcie te testy to naprawdę niezle namieszały [emoji6]


I IVF Invimed Wro,11.16-punkcja,Hiperka,21.01.17 crio
 
Jestem załamana cała drogę płakałam teraz siedzę w pracy i mam wrażenie, że świat mi się zawalił. Transferu nie będzie :'( chyba nigdy takiego doła nie miałam . Pobrano 29 jajek i może być Hiperka więc na bank będzie! chociaż myślałam, że mam.oki ten estradiol. Liczyłam na chodź trochę szansy, że uda się za pierwszym razem wiadomo świeże są mocniejsze niż mrożone zarodki tak ml się wydaje. I kolejny miesiąc muszę czekać już mam dość tego
Straciłam już chęci do tego wszystkiego, jestem osobą jak coś mi nie wychodzi to załamuje się na maxa.
Ps. sorki za błędy ale nie mam już sił na nic.
 
reklama
Do góry