reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny dzięki za wszystkie info w sprawie acard i encorton. Mam do nich dostęp. Dzięki za wszystkie propozycje oddania lekow, jesteście kochane
Wezmę je mimo iż lekarz nie zaleca.
Chciałam się doradzić. Przy trzech crio brałam zwolnienia na 2 tygodnie, polegiwalam i odpoczywalam. Bez efektów. Tym razem zastanawiam się czy po prostu nie chodzić do pracy zaraz po transferze i zajac czyms glowe. Dojeżdżam codziennie ok 45 min samochodem w jedna stronę. Praca biurowa. Jakie macie doświadczenia, wskazania lekarzy i własne praktyki. Czy powrot do pracy drugiego dnia po transferze ma sens czy jednak leżeć.
Hej. Ja przez dwa pierwsze transfery normalnie chodziłam do pracy (a właściwie nawet do dwóch prac) i nic z tego nie wyszło więc tym razem biorę L4 ;)

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc!
Nie odzywalam sie tyle czasu, bo mialam zablokowane cale forum. Nie wiem czemu, moglam czytac (co robilam regularnie), ale nie moglam pisac. Teraz wlasnie zauwayzlam, ze uaktywnila mi sie znowu opcja pisania [emoji16]
Gratulacje dla wszytskich, ktorym sie w miedzyczasie udalo.
Tym ktore nadal czekaja na swoja szanse - duzo cierpliwosci i powodzenia rzecz jasna :)
Ja jestem w 21t2d... nawet nie wiem jakim cudem juz tyle czasu minelo :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry