reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem u dr Trzeciaka. Moja histotia to to że mam córkę z naturalnych starań i po kolejnych staraniach po 2 latach wykonaliśmy szereg badań z których wynika że u mnie wszystko ok tylko mąż ma 0%plemników właściwej budowy nieruchliwe i mała liczebność. Córka to wg lekarza cud pr y tych wynikach. Inseminacji nam nie chcieli zrobić z tymi wynikami. I jestem po 1 stymulacji i po 3 transferze. Jeśli się teraz nie uda to koniec.My wszystko robiliśmy prywatnie i za dużo kasy trzeba żeby robić druga stymulacje.Jesli teraz się nie uda to wracamy do naturalnych starań i będziemy się modlić o drugi cud :) pierwszy ma prawie 4 lata :)

I sie nie zamartwiaj teraz,odpoczywaj i bądź dobrej myśli [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynki, napiszcie mi proszę czy któraś z was robiła betę w 10 dpt 3 dniowego zarodka i wyszła ? Na wypisie mam co prawda 10 dpt ale boję się że to może za wcześnie i nic nie pokaże [emoji45]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zawsze jak dostawałam 3 dniowego kropka miałam robić betę w 10 dpt i zawsze wynik był jednoznaczny. Dwa razy negatywny i raz pozytyw, ale ciąża biochemiczna. Teraz przy 5 dniowym kropusiu w 6 dpt wynik byl już pozytywny.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie. Dziecko ma 6cm i niby jest wszystko ok. Niby bo moja gin miala zly dzien albo miala focha na mnie ze jeden lek skonsultowalam z lekarzem z kliniki. Choc go prosilam zeby tego nie mowil jej to od razu do niej zadzwonil. I ta pretensje ze nie moze sie ze mna dogadac i ze jej nie ufam. I kuzwa zlapalam dola i nic wiecej nie wiem...nawet sie nie pytalam...

Nie denerwuj sie
A następnym razem jej powiedz żeby sie nie dziwiła i nie obrażała bo jest to dla Ciebie bardzo ważne żeby wszystko było ok i ze będziesz sie konsultować z innymi bo to normalne ,a jak dalej bedzie niemiła to moze faktycznie musisz rozważyć zmianę lekarza bo niepotrzebnie sie stresujesz a to przecież dopiero początek [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny pytałam swojego gina czy brać nospe profilaktycznie 3x dziennie do bety to on powiedział że nie ma żadnych badań które przemawialyby za tym że biorąc nospe jest większa szansa na powodzenie transferu i że w invimed nie zaleca się jej tak profilaktycznie.A on twierdzi ze invimed ma jedna z najwyzszych statystyk jezeli chodzi o udane transfery w Polsce.A wszystkie leki zostawiają ślad w naszym organizmie.Powiedzial żebym brała nospe tylko kiedy będzie mnie coś boleć w razie konieczności.
 
Ja na twoim miejscu przy kolejnej wizycie jakby miala focha spytala sie czy jest az tak niezadowolona ze do niej przychodzisz ze traktuje cie zle a ty jej przeciez placisz za wizyty wiec oczekujesz normalnego traktowania. I skoro tak bardzo nalega to mozesz zmienic lekarza i pozbawic ja kasy od ciebie. Od razu jej w piety pojdzie
Wlasnie bardzo sie ciesze ze M juz bedzie...on to najwyzej ma powiedziec na kolejnej wizycie...bo ja teraz od razu i o wszystko becze...
 
reklama
Do góry