reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak to mówią do 3 x sztuka [emoji6]bądź dobrej myśli , a jaka jest Twoja historia pokrótce, i u którego lekarza jesteś?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem u dr Trzeciaka. Moja histotia to to że mam córkę z naturalnych starań i po kolejnych staraniach po 2 latach wykonaliśmy szereg badań z których wynika że u mnie wszystko ok tylko mąż ma 0%plemników właściwej budowy nieruchliwe i mała liczebność. Córka to wg lekarza cud pr y tych wynikach. Inseminacji nam nie chcieli zrobić z tymi wynikami. I jestem po 1 stymulacji i po 3 transferze. Jeśli się teraz nie uda to koniec.My wszystko robiliśmy prywatnie i za dużo kasy trzeba żeby robić druga stymulacje.Jesli teraz się nie uda to wracamy do naturalnych starań i będziemy się modlić o drugi cud :) pierwszy ma prawie 4 lata :)
 
reklama
Jestem po wizycie. Dziecko ma 6cm i niby jest wszystko ok. Niby bo moja gin miala zly dzien albo miala focha na mnie ze jeden lek skonsultowalam z lekarzem z kliniki. Choc go prosilam zeby tego nie mowil jej to od razu do niej zadzwonil. I ta pretensje ze nie moze sie ze mna dogadac i ze jej nie ufam. I kuzwa zlapalam dola i nic wiecej nie wiem...nawet sie nie pytalam...
Kasienko olej to z ta lekarka wiecznoe byl problem wiec noe bierz do siebie :)
Jutro prenatalne na nich dowiesz sie wiecej :)
 
Trzymamy mocno kciuki za bete na wysokosci i jej piekne przyrosty,za udany criotransfer, oraz dobre wiadomosci na wizytach
Niech to bedzie tydzien pelen "pozytywnych" wysokich betowań ❤❤
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Listopad mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia
Pazdziernik zakonczony pozytywnymi betami :) :) forum odczarowane :) niech to dalej trwa :yes::yes::yes:;):)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*
  • Trzymamy kciuki za dziewczynki pisanki oby jak najdluzej zostaly z mamusia

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie działo

Listopad


2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
2:BeataWarszawa -betowanie 2
2:malutkikaczorek- criotransfer
2:inka26 -betowanie 1
2:AniaCh83 - badanie usg i biopsja


3: katherina203- badania prenatalne
3:gosia321 - betowanie 1
3:Klarsa - betowanie 2
3:emeczka79 - transfer
4:scarlet86 -betowanie 1
4:jaskolcia -wizyta przed crio
4:Margaretka35 - wizyta w trakcie stymulacji
5:s.łódż -betowanie 1
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
7:zojkazojka - wizyta w klinice
7:zyrafka - betowanie 1
7:Rustynka -betowanie 1
8:Ewunka -wizyta z wynikami w klinice
9:Małgos86 - wizyta w klinice nowy plan dzialania
10:butterfly -wizyta u gin prowadzacego ciążę
11:kreatola -wizyta serduszkowa w klinice ❤❤
12:Agamiz - betowanie 1
14:ema51- wizyta w klinice
14:sunrisea - transfer
14: Liczka -wizyta w klinice rozpoczynajaca stymulacje
14:mokate66 - betowanie 1
14:BeataWarszawa - usg serduszkowe❤❤
16:kreatola - wizyta u gin prowadzacej ciążę
17:Olusja1987 - termin cc witamy na swiecie upragnionego synka
18:Mawila -criotransfer
20:husan -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
25:ema51- wizyta u gin prowadzacego ciążę

Grudzień
1: katherina-wizyta u gin prowadzacej ciążę
7:ema51 - badania prenatalne
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
Kasienko olej to z ta lekarka wiecznoe byl problem wiec noe bierz do siebie :)
Woem wlasnie...to ja jej place i to nie mala kase a czuje sie tak jakbym byla od niej zalezna...nie uwazam zeby konsultacja w tych czasach byla czyms zlym...ale teraz leze i boli mnie brzuch z nerwow...boze jaka glupia jestem i mecze teraz dziecko...
 
Woem wlasnie...to ja jej place i to nie mala kase a czuje sie tak jakbym byla od niej zalezna...nie uwazam zeby konsultacja w tych czasach byla czyms zlym...ale teraz leze i boli mnie brzuch z nerwow...boze jaka glupia jestem i mecze teraz dziecko...
Ja na twoim miejscu przy kolejnej wizycie jakby miala focha spytala sie czy jest az tak niezadowolona ze do niej przychodzisz ze traktuje cie zle a ty jej przeciez placisz za wizyty wiec oczekujesz normalnego traktowania. I skoro tak bardzo nalega to mozesz zmienic lekarza i pozbawic ja kasy od ciebie. Od razu jej w piety pojdzie
 
reklama
Jestem u dr Trzeciaka. Moja histotia to to że mam córkę z naturalnych starań i po kolejnych staraniach po 2 latach wykonaliśmy szereg badań z których wynika że u mnie wszystko ok tylko mąż ma 0%plemników właściwej budowy nieruchliwe i mała liczebność. Córka to wg lekarza cud pr y tych wynikach. Inseminacji nam nie chcieli zrobić z tymi wynikami. I jestem po 1 stymulacji i po 3 transferze. Jeśli się teraz nie uda to koniec.My wszystko robiliśmy prywatnie i za dużo kasy trzeba żeby robić druga stymulacje.Jesli teraz się nie uda to wracamy do naturalnych starań i będziemy się modlić o drugi cud :) pierwszy ma prawie 4 lata :)

Gratuluje córeczki !
No u nas tez bardzo słabe nasienie i możliwe, że 5 lat temu by sie udało a teraz trzeba sie wspomagać... i to za nie małą kasę,skorzystaliśmy z jakieś promocji w klinice ale to i tak ok 7 tys nie wliczając badań [emoji58] ja jestem pełna optymizmu,wręcz "podjarana" bo w końcu cos sie ruszyło ale wiem ze to dopiero początek drogi i wszystko moze sie zdarzyć .Co do adopcji to tez rozważmy taka opcje,ale jestem pełna obaw czy dam radę i ponoć niektóre ośrodki wymagają zaprzestania starań ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry