reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczynki,miłego dnia :)
Ja juz spać nie mogę przed jutrem :)
Co do progesteron, u mnie Pani dr kazała brać rano i wieczorem,nie musi być o stałej godzinie. O stałej godzinie kazała brać Acard.
Co do plamienia, to pojawia się ono wtedy kiedy zarodek zagnieżdżajac się trafi na jakieś naczynka (tak czytalam), jeśli nie to nie będzie żadnego plamienia. Wiec ja się tym nie sugeruje.
Mi się niestety wydaje,że u mnie dupa blada z tego podejścia no ale jutro się wszystko zweryfikuje ;)
Dziś jak zasnęłam śniło mi się, że miałam tsh 0.5, progesteron 120[emoji14]i hcg 1.2[emoji14]Hehe witamy w wariatkowie[emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj w klubie mój też mnie wczoraj wkur. ... oni to są naprawdę z innej bajki niż my ja to mam ochotę go czasem zamordować do południa było ok stolik mi skończył do kuchni i półki na książki posprzatal zamontowal i super posprzątal cały dom a wieczorem oczywiście teściowa musiała swoje grosze wcisnąć i juz po sobocie nie wiem czy najpierw ją czy jego zabić
 
Dzień dobry, kobietki napiszcie mi proszę ile po punkcji bolał was brzuch ? Jutro mam transfer a ja jestem ledwo żywa... a propo Gosiu dopisz mnie do kalendarza proszę :)

Miłego dnia wszystkim ! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry dziewczynki :)
Pobudka z bolem glowy :/
Dziewczyny a jak u was wyglada/wygladalo to z plamieniami implantacyjnymi ? Mialyscie, jak tak to ile dpt ? Wiem ze nie ma na to reguly i nie kazdego to sie dzieje ale mysle ze to troche taki obiecujacy znak...




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej. Ja brałam crinone na noc. Po kilku dniach brania nadmiar żelu grudkował się i wypadał. W mniej więcej 5-6 dpt zauważyłam że grudki są lekko ubarwione świeżą krwią. Ale na bieliźnie ani śladu. Potem już nic takiego nie zauważyłam więc to była chyba implantacja.

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki,miłego dnia :)
Ja juz spać nie mogę przed jutrem :)
Co do progesteron, u mnie Pani dr kazała brać rano i wieczorem,nie musi być o stałej godzinie. O stałej godzinie kazała brać Acard.
Co do plamienia, to pojawia się ono wtedy kiedy zarodek zagnieżdżajac się trafi na jakieś naczynka (tak czytalam), jeśli nie to nie będzie żadnego plamienia. Wiec ja się tym nie sugeruje.
Mi się niestety wydaje,że u mnie dupa blada z tego podejścia no ale jutro się wszystko zweryfikuje ;)
Dziś jak zasnęłam śniło mi się, że miałam tsh 0.5, progesteron 120[emoji14]i hcg 1.2[emoji14]Hehe witamy w wariatkowie[emoji14]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ej nie lamiemy sie :) sny sie czyta na odwrot
Glowa do gory musi byc dobrze
 
Dzień dobry, kobietki napiszcie mi proszę ile po punkcji bolał was brzuch ? Jutro mam transfer a ja jestem ledwo żywa... a propo Gosiu dopisz mnie do kalendarza proszę :)

Miłego dnia wszystkim ! [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Aga mnie boli już czwarty dzień. Dzisiaj już znacznie mniej ale doszedł bol pleców.

Trzymam kciuki kochana za jutro [emoji173] przytul mocno kropka.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chocolateri a powiedz mi czym Cie stymulowali .?
Jakue masz ahm. ? Ile wiosen :).?
W ktorej dobie zarodki przesraly sie rozwijać. .?
Bylo 7 dojrzakych tak ?
No dalszy plan jest miesiac odczekac i stymulacjia długim protokołem a jakies jeszcze zmiany? ? Kazal Ci cos łykac cos zbadać?

:)
 
A tak z ciekawości, dostała któraś z dziewczyn L4 ciążowe po pozytywnej becie?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam po 2 betach w odstepie 48 godzinnym na wizycie wlasnie z powodu zwolnienia... Nic na usg jeszcze lekarz bie widzial ale juz B ciazowe zaznaczyl bo mowil ze jak beta rosnie to juz wiadomo ze ciaza jest.. Ale pewnie zalezy od lekarza jak eszystko...

Milej niedzieli;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chocolateri a powiedz mi czym Cie stymulowali .?
Jakue masz ahm. ? Ile wiosen :).?
W ktorej dobie zarodki przesraly sie rozwijać. .?
Bylo 7 dojrzakych tak ?
No dalszy plan jest miesiac odczekac i stymulacjia długim protokołem a jakies jeszcze zmiany? ? Kazal Ci cos łykac cos zbadać?

:)
Szlam dlugim protokolem, AMH <0.5, 37 lat,od 21 dnia cyklu spray do nosa suprecur 3× dziennie po 2 dozy, od 2 dnia krwawienia Suprecur 3xdziennie 1 dozą + Bemfola 300 przez 12 dni.
Wszystkie inne wyniki w normie, macica prawidłowa ( histeroskopia), jajowody oba drozne.
7 jajeczek= 1 super , reszta raczej słabe. W pierwszej dobie w ciągu 24 h zatrzymało się w rozwoju 6, w drugiej dobie rano ( przed transferem) moje mocne jajo też padło.
Dr nie zna przyczyny, zmieniają metodę laboratoryjna. Generalnie był bardzo zadowolony z wyniku.
Buziole


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry