reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
no właśnie.. a u mnie dodatkowo istnieje mocne podejrzenie, że gdyby nie hiperka która mnie wyłączyła z życia to mogło się skończyć nawet na 5cioraczkach. Bo po tych 2 pęcherzykach 3 dni później pękły następne 3..
 
Dziękuję, kochane!

Husann, dziękuję za te 9 m-cy, ale teraz muszę jeszcze serduszko zobaczyć. W zeszłym roku nie wyszliśmy poza ten etap, więc tym się troszkę martwię. Wierzę, że będzie dobrze!
Pozdrawiam

Ojj nie wiedzialam przykro mi. Ale teraz za 2 tyg zobaczysz piekne silne serduszko ❤
 
No właśnie, czy przy takim estradiolu jest ryzyko hiperki?
Moje wyniki z dziś to:
Endo 14
E2 4900
Progesteron 0.2
Pęcherzyków mam 8/9 między 14-18, i ok 4 między 12-14

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ryzyko zawsze jest. No i na pewno ci jeszcze urosnie bo pecherzyki jeszcze nie sa do pobrania. Ja zawsze mam hiperke. I to przy e2 wiekszym niz 6tys. Nigdy nie mialam nizszego...
 
reklama
Do góry