reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Musisz policzyć, tym bardziej ze to często bilety beda kupowane z dnia na dzien. Mam nadzieje, ze masz lotnisko blisko i tu i tam i bedziesz mogła zatrzymać sie u rodziny w Pl. Bo hotel to dodatkowe koszta No i mniej wygody. Ja wlasnie tak planowałam , jakby mi sie tym razem nie udało, to zeby nie czekac do wakacji, sprowadzilabym Tesciowa tutaj, zeby sie dzieckiem zajęła,na ok 2tyg i po transferze bym wróciła, miałabym crio, wiec maz mógłby zostać w UK.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wierze w Boga, jestem katoliczka, chodzę do kosciola i modlę sie co wieczor. Jestem katoliczka, ale nie fanatyczka, wiele rzeczy mi sie nie podoba, ale tak jak któraś wcześniej napisała, wierze w Boga, a nie w księży itp. Miałam chwile załamania, kiedy urodziłam dziecko z chorym sercem, nie mogłam pogodzić sie z tym, ze skoro Bog taki dobry, a zsyła cierpienie na niewinne istotki, do tej pory nie moge sie z tym pogodzić, ale z powrotem zaczęłam praktykować. Nawet wyspowiadalam sie z tego, jednak nie temu co trzeba ,bo nie otrzymałam odpowiedniego wsparcia. Teraz czuje sie troche jak hipokrytka, choc nie wiem czy to dobre słowo. Codziennie modląc sie prosze oczywiście o zdrowie rowniez dla nienarodzonego dziecka i dziwnie sie czuje, ze kościół go nie uważa.
Pytałam juz tu wcześniej, ale moze teraz jakies nowe wypowiedzi sie pojawia. Czy rozmawialyście z jakimś księdzem na temat invitro? Spowiadalyscie sie ? Co Wam powiedzieli ? Jak to jest rozpatrywane? Kiedyś gdzies w necie widziałam wpisy, ze niektórzy księża nawet nie chcą ochrzcić dzieci poczętych ta metoda... Niedługo wybiorę sie do spowiedzi i zamierzam porozmawiać o tym z księdzem, akurat mam takiego wygadanego, dosyć ostrego i konserwatywnego. Nie powiem , ze sie boje, ale troche stresuje , tak jak przed rozmowa w ktorej trzeba twardo stać przy swoich argumentach mając równie twardego rozmówcę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wierze w Boga, jestem katoliczka, chodzę do kosciola i modlę sie co wieczor. Jestem katoliczka, ale nie fanatyczka, wiele rzeczy mi sie nie podoba, ale tak jak któraś wcześniej napisała, wierze w Boga, a nie w księży itp. Miałam chwile załamania, kiedy urodziłam dziecko z chorym sercem, nie mogłam pogodzić sie z tym, ze skoro Bog taki dobry, a zsyła cierpienie na niewinne istotki, do tej pory nie moge sie z tym pogodzić, ale z powrotem zaczęłam praktykować. Nawet wyspowiadalam sie z tego, jednak nie temu co trzeba ,bo nie otrzymałam odpowiedniego wsparcia. Teraz czuje sie troche jak hipokrytka, choc nie wiem czy to dobre słowo. Codziennie modląc sie prosze oczywiście o zdrowie rowniez dla nienarodzonego dziecka i dziwnie sie czuje, ze kościół go nie uważa.
Pytałam juz tu wcześniej, ale moze teraz jakies nowe wypowiedzi sie pojawia. Czy rozmawialyście z jakimś księdzem na temat invitro? Spowiadalyscie sie ? Co Wam powiedzieli ? Jak to jest rozpatrywane? Kiedyś gdzies w necie widziałam wpisy, ze niektórzy księża nawet nie chcą ochrzcić dzieci poczętych ta metoda... Niedługo wybiorę sie do spowiedzi i zamierzam porozmawiać o tym z księdzem, akurat mam takiego wygadanego, dosyć ostrego i konserwatywnego. Nie powiem , ze sie boje, ale troche stresuje , tak jak przed rozmowa w ktorej trzeba twardo stać przy swoich argumentach mając równie twardego rozmówcę...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hej...
Powiem tak... Moj proboszcz nie wie... Albo inaczej bo sadze ze wie (mieszkam w malej miejscowosci, nie krylismy sie w ogole z in vitro wiec kilka osob wiedzialo... A jak to bywa w malych miejscowosciach chyba nie musze pisac...).. Mysle ze szczegolnie ten moj przypadek ksiedza co ma duzo życzliwych... Plotki slyszal na 100%...
Tyle ze ja sie nie spowiadalam z tego... Jakos nie moglo mi przejsc razem z formulka "za wszystkie bardzo żałuję... "...
Kiedys moja mama rozmawiała ze znajomym ksiedzem na ten temat, z obawa co moj powie w razie chrztu, to jej powiedzial ze jakoby byly problemy mam sie do niego zgłosić a spokojnie mi malego ochrzci...
Na szczescie nasz nic nie powiedział sam z siebie więc chrzciny byly...
Moze to troche hipokryzja, ale uwazam ze wiara niestety rozjezdza sie chwilowo z naukami i nakazami kościelnymi. .. A mimo ze nie naleze do gleboko praktykujacych to nie wyobrazalam sobie malucha nie ochrzcic...

Wiec jak to zawsze bywa wszystko zalezy od tego na jakiego czlowieka sie trafi... Oni tez nie wszyscy sa tak samo "wierni" nakazom z gory...

Tyle ze jesli chcesz poruszyc temat to moze sie zdazyc wielka dyskusja;)

Nie wiem czy moj post jest logiczny... Tak sie przebudzilam jakos i mnie temat ruszył. ..


Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymamy kciuki za bete na wysokosci, piekne widoki i dobre wiadomosci na wizytach oraz dorodnych jajec :) :*✊✊
✊✊✊✊nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :* ❤

Październik mamy to kobietki to bedzie nasza jesien niech bedzie szczesliwsza od lata :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Dzieciaczki przychodza na swiat :* ❤❤❤
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie najwiekszego marzenia kazdej z nas bycia mamą :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala

Październik
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo


14: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:Olusja1987 - wizyta u gin prowadzacego ciążę
14:kreatola - betowanie
14: gosia321 - kontrola w trakcie stymulacji
14:BeataWarszawa - kontrola w trakcie stymulacji


15:kasik99 - transfer
17:Rustynka - wizyta przed crio
17:lile- wizyta u gin prowadzacego ciążę
17:BeataWarszawa - punkcja
17:ema51 - betowanie 3
20:rybka14 -wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
21:husan- wizyta kontrolna u gin prowadzacego ciążę
25:ewelin86- wizyta u gin prowadzacego ciążę
26:Koniczyna82 - wizyta w klinice rozpoczynajaca podejscie do ivf
28:ema51 - wizyta pecherzykowa

Listopad
2:Koniczyna82- rozpoczecie stmulacji
2:katherina203 - wizyta u lekarza prowadzacego ciążę
3: katherina203- badania prenatalne
7:rybka14- wizyta u gin prowadzacego ciążę
18:Olusja1987 - termin porodu 1 witamy na swiecie upragnionego synka
24:rybka14 -wizyta u gin prowadzacego ciążę
24:Olusja1987 - tremin porodu 2 witamy na swiecie upragnionego synka

Grudzień
19:ewelin86 - witamy na swiecie ukochanego synka

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisoac :)
;) :D8-)
❤❤❤❤❤
 
reklama
Do góry