reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dzięki dziewczyny za przyjęcie :) Od wieczora zacznę czytać wstecz, żeby wiedzieć kto jest kto i za kto kciuki trzymać. Wybrałam tą kolejność, bo w niedzielną noc zdążyłam przeczytać inne forum od dechy do dechy i... umarło w czerwcu jak się refundacja skończyła. To samo w innym miejscu. Tak, że cieszę się, że tu gwarno. Na razie trzymam więc kciuki by u Blastki wyszła piękna beta no i za Kasię oczywiście.
 
To ja dopisuje oddam za darmo : FRAGMIN 5000 J - 9 ZASTRZYKÓW - WAŻNE DO 12.2018 , ESTROFEN - 28 TABLETEK (CAŁE OPAKOWANIE NIE OTWARTE ) - WAŻNE DO 06.2019 , VAGIFEM 10 MIKROGRAMOW -12 SZTUK - WAŻNE DO 07.2017 , PLASTRY SYSTEM 50 -4 SZTUK -WAŻNE DO 10.2017
Rybko... Ja bym chetnie estrofem przygarnela...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
TABLICA OGŁOSZEŃ [emoji436][emoji382][emoji381]

Kochane dziewuszki, przeglądamy szafeczki, apteczki i szukamy zbędnych leków.
Opcje:
1. oddam za darmo
2. sprzedam (koszty przesyłki do uzgodnienia)


[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️Olusja1987[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ze stymulacji pozostało mi trochę tego, więc chętnie ODDAM jak się komuś przyda:
MEDROL 4 mg /10 tabletek/ważność do 09/2020
MEDROL 16 mg / 27 tabletek/ważność do 03/2020
CLOSTILBEGYT 50 mg / 5 tabletek / ważność do 05/2019
PRIMOLUT-NOR 5 mg / 15 tabletek / ważność do 08/2019
DOXYCYCLINUM 100 mg / 7 tabletek / ważność do 05/2019
UNIDOX SOLUTAB 100 mg / 5 tabletek / ważność do 02/2020
HEXATIAB ŻEL / nie używany / ważny do 07/2017
LUTEINA 100 mg / 30 tabletek / ważny do 02/2019

[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️rybka14[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

To ja dopisuje ODDAM za darmo :FRAGMIN 5000 J - 9 ZASTRZYKÓW - WAŻNE DO 12.2018 , ESTROFEN - 28 TABLETEK (CAŁE OPAKOWANIE NIE OTWARTE ) - WAŻNE DO 06.2019 , VAGIFEM 10 MIKROGRAMOW -12 SZTUK - WAŻNE DO 07.2017 , PLASTRY SYSTEM 50 -4 SZTUK -WAŻNE DO 10.2017


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam takie pytanie odnośnie leków na refundację. Czytałam, że leki do stymulacji sa refundowane i że trzeba spełnić pewne normy. Czy ja muszę gdzięs składać podanie o ta refundacje, aplikować o nią itd? Lekarz nic mi nie powiedział, zlecił badania i mam sie stawić pod koniec pażdziernika z wynikami, a od @ od poczatku listopada zaczynamy. Będę w Invimedzie w Warszawie.

Druga sprawa, lekarz po oglądnięciu mnie na usg stwierdził, ze mam bardzo dużą rezerwę jajnikową i prawdopodobnie będzie dużo oocytów do pobrania u mnie. Ale to zwiększa ryzyko hiperstymulacji i prawdopodobnie transfer zrobią miesiąc poźniej. Bo ciąża zwiększa ryzyko wystąpienia hiperstymulacji. Tylko, ze ja się naczytałam o tym, ze bardzo często zarodków nie udaje się zamrozić :( Strasznie sie boję takiej sytuacji.
Czy spotkalyście się z podobna procedurą?

No i trzecia sprawa... Jako, ze mam pakiet w Medicover a procedura no co tu dużo mowić, nieźle trzepie po kieszeniach chciała bym część badań zrobić u nich (mogę, pytałam lekarza). Chodzi o badania z krwi, czystość pochwy i chlamydie bo wszystko inne mam na bierząco. Czy robł tak ktoś? Sa problemy ze skierowaniami w medicover w takiej sprawie?
 
Poszukaj kilka stro wstecz, rozmawiałyśmy o pakietach medicover,luxmed,enel med. Moze 3-4 strony wstecz. Chyba jednak wiecej, ale temat był dość długi...

Co do leków, ja podpisywałam w trakcie leczenia ze bede korzystać z leków refundowanych.

Na resztę pytań dziewczyny odpowiedzą, naprawdę nie jedna mogłaby pracować jako lekarz w klinice leczenia niepłodności- ogromna wiedza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja mam takie pytanie odnośnie leków na refundację. Czytałam, że leki do stymulacji sa refundowane i że trzeba spełnić pewne normy. Czy ja muszę gdzięs składać podanie o ta refundacje, aplikować o nią itd? Lekarz nic mi nie powiedział, zlecił badania i mam sie stawić pod koniec pażdziernika z wynikami, a od @ od poczatku listopada zaczynamy. Będę w Invimedzie w Warszawie.

Druga sprawa, lekarz po oglądnięciu mnie na usg stwierdził, ze mam bardzo dużą rezerwę jajnikową i prawdopodobnie będzie dużo oocytów do pobrania u mnie. Ale to zwiększa ryzyko hiperstymulacji i prawdopodobnie transfer zrobią miesiąc poźniej. Bo ciąża zwiększa ryzyko wystąpienia hiperstymulacji. Tylko, ze ja się naczytałam o tym, ze bardzo często zarodków nie udaje się zamrozić :( Strasznie sie boję takiej sytuacji.
Czy spotkalyście się z podobna procedurą?

No i trzecia sprawa... Jako, ze mam pakiet w Medicover a procedura no co tu dużo mowić, nieźle trzepie po kieszeniach chciała bym część badań zrobić u nich (mogę, pytałam lekarza). Chodzi o badania z krwi, czystość pochwy i chlamydie bo wszystko inne mam na bierząco. Czy robł tak ktoś? Sa problemy ze skierowaniami w medicover w takiej sprawie?

Co do rezerwy to się nie wypowiem, ale badanie AMH miałaś robione? Ja byłam na długim protokole i nie doszło do hiperki. Hormony się ładnie utrzymały. U mnie jeden mrozaczek się ostał, ale faktycznie pozostałe nie dały rady. Też jestem w Medicover i sporo badań udało mi się zrobić, ale tak naprawdę dzięki ludzkiemu podejściu lekarza. Idź i powiedz jak sprawa wygląda. Nic nie tracisz, a sporo można zaoszczędzić. A co do leków. Miałam wystawianą receptę w Invimedzie i potem normalnie w aptece realizowałam z refundacją. Pozdrawiam ciepło.
 
Koniczyna - na podstawie obrazu usg lekarz może zgadywać, jeśli chcesz wiedzieć jak wygląda rezerwa to najlepiej zrobić AMH. Przy dużym i wysokim ryzyku hiperstymulacji (to się ocenia w czasie stymulacji) lepiej odczekać jeden cykl z transferem, naprawdę nie chcesz mieć hiperstymulacji :-). Nic przyjemnego.
 
reklama
Do góry