reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Cześć dziewczynki.
Obserwuje wasze forum od jakiegoś miesiąca. Chyba się już nawet uzaleznilam..... Stwierdziłam,że dziś pora na moją historie. Staramy się z mężem o dziecko od 5 lat. Jestem po dwóch inseminacjach. Ogólnie wszystko jest wporzadku -moim zdaniem mój M ma tragczna morfologia nasienia,ale nasza Pani Doktor twierdzi, że wcale nie jest tak źle i ze zna pary którym i z takim nasienie się udało..... 27.08 miałam transfer-tylko jeden zarodek "ocalalal" i właśnie on został podany. 08.09 zrobiłam betę -wynik 75. Szał ale nie pozwalam sobie się cieszyć.... wszyscy mi mówią -dziewczyno -jesteś w ciąży !!!!niestety mam świadomość tego, że jeszcze się może wiele wydarzyć....Jutro powtarzam betę. Pewnie znowu nie usne-tak jak to było poprzednio. ... Ehhhh. Aha leczę się w Provicie w Katowicach
Witaj
ja miałam betę 34 i jestem juz w 6mc. Tez nie wierzyłam i na drugą betę czekałam na szpilkach. No i oczywiście po 2 becie zrobiłam jeszcze trzecią. Bylam w szoku ze w końcu się udało.
Trzymam kciuki za Twojego Kropka &&
 
reklama
Dzień dobry,
Tak mi moje stado daje znać ze normalnie czuje rozpieranie [emoji7]
Nigdy tego nie czułam, zawsze rósł (albo wcale) 1 mizerny pęcherzyk. Ostatnio ich zobaczyłam znacznie wiecej [emoji7] ciekawe ile dzisiaj!
Ewunka [emoji106]
Ja jadę około 12 [emoji2]
Cieszę sie jak dziecko, niby nic a juz zaczyna sie radość i buduje sie nadzieja


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Powodzenia dziś.

Miłego poniedziałku dziewczynki ;);)
 
Trzymamy kciuki za piekbe jajca :)
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]nie puszczamy za wgryzanie sie kropkow w nowe 9 miesieczne domki mamus :*

Wrzesien mamy to kobietki to bedzie nasza jesien :biggrin2::tak: owocna w kolejne ciaze ruszamy do boju po nasze szczescia.
Niech wrzesien bedzie jeszcze bardziej szczesliwszy niz lipiec i sierpien razem wziete :):tak::tak:
Wakacje zakonczone z mega pozytywni wiadomosciami o kolejnych ciazach niech to dalej trwa :tak::tak::tak:
Mamy to dzieciaczki przychodza na swiat :*
Bety sa w koncu pozytywne :) :) forum odczarowane :)
Worek dobrych wiadomosci pękł bety rosna w górę sa kolejne ciążę czekamy na reszte :):*:wink::yes:
  • Trzymamy kciuki za szyjke pisanki zeby sie nie skracala
  • Kciuki za blizniaki madziagi zeby szybko mogly zdrowiutkie wyjsc z rodzicami do domku
  • Trzymamy kciuki za synka agatek28 oby szybciutko nabieral sil


Wrzesień
Shake it up baby, twist and shout :)
Bedzie sie dzialo tej jesieni :)


12:Hooope86-wizyta w trakcie stymulacji
12:Ewunka -wizyta w trakcie stymulacji

13:shaggy - wizyta kontrolna w trakcie stymulacji
13:nieagatka - badanie prenatalne
14:milagros - transfer
14:gosia321 -wizyta u gin przed stymulacja
16:kilosierra- betowanie
16:buterfly - wizyta pecherzykow- serduszkowa
16:Drygonfly - wizyta serduszkowa
19:rybka14- wizyta kontrolna u gin prowadzacej ciążę
19: katherina - usg serduszkowe
19: zosia87- usg serduszkowe
21:husan- badania prenatalne
21:Marley - usg pecherzykowo- serduszkowe
22:Dragonfly79 - usg serduszkowe
22:malutkikaczorek - wizyta przed crio
26:rybka14 badania prenatalne
gosia321- rozpoczecie stymulacji
Falka- rozpoczecue stymulacji
BeataWarszawa - rozpoczecie stymulacji
Natalia89- rozpoczecie stymulacji
Jaskolcia -histeroskopia
Kasik99- rozpoczecie stymulacji
Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisac :)
;) :D8-)
♡♡♡♡♡
Hej Gosiu;)
@ przyszła wiec zapisz mnie na 24 wrzesnia ba kontrole endometrium przed crio:) jak miło wiedziec kiedy cos sie ruszy znowu:)
Milego dnia:)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zarodki mam z 2 i 3 doby i lekarz mówi że dobre ale widocznie nie bardzo skoro jeden już straciłam a problem jest po stronie słabego nasienia i tu też może być przyczyną bo badania genetyczne wyszły ok ale m ma 100% plemników niewłaściwej budowy nieruchliwe i z uszkodzona budowa tj wady główki witki lub wstawki

U mnie ten sam problem. M miał 94% plemników niewłaściwych . 1% właściwych A a resztę to grupa C I D a więc tragedia. Dlatego Pani doktor zaleciła aby zapłodnic mi wszystkie komórki. Postaralam się o zaświadczenie od kardiologa lub endokrynologa ale nie miałam wskazan i to było podstawa aby wszystkie komórki zaplodnic gdyż mam 32 lata. Oraz zaleciła aby zrobić separację plemników i nacięcie otoczki komórki oraz aby poczekać do 5 doby gdyz w 3 dobie bardzo dużo komórek odpada i tak było w naszym przypadku. Do 3 doby komórka rozwija się na siłach z komórki a później zaczyna dominować plemnik i przestaja się komórki rozwijać. Mam nadzieję że się nam uda jutro się przekonamy.
 
Mam pytanie. Od kiedy liczy się tygodnie ciąży?

Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn i kciuki trzymam za wszystkich. Dzis mamy piękny dzień i odpoczywamy :cool2:
 
reklama
U mnie ten sam problem. M miał 94% plemników niewłaściwych . 1% właściwych A a resztę to grupa C I D a więc tragedia. Dlatego Pani doktor zaleciła aby zapłodnic mi wszystkie komórki. Postaralam się o zaświadczenie od kardiologa lub endokrynologa ale nie miałam wskazan i to było podstawa aby wszystkie komórki zaplodnic gdyż mam 32 lata. Oraz zaleciła aby zrobić separację plemników i nacięcie otoczki komórki oraz aby poczekać do 5 doby gdyz w 3 dobie bardzo dużo komórek odpada i tak było w naszym przypadku. Do 3 doby komórka rozwija się na siłach z komórki a później zaczyna dominować plemnik i przestaja się komórki rozwijać. Mam nadzieję że się nam uda jutro się przekonamy.
Bardzo dobry lekarz zna sie na rzeczy. Jezeli planują robic separacje to wnioskuje ze jest plemników duzo. U was najprawdopodobniej jest teratozoospermia, badania naukowe pokazują, ze duzo mężczyzn z "nieładnym" nasieniem naturalnie zapładnia swoje partnerki. Jednak nie mozebyc OAT - Malo kiepsko ruchliwych. Ale:-) w ivf to nie ma znaczenia. Tutaj liczy sie ruch A. Jezeli jest ruch A to jest świetne nasienie. W przypadku IUI liczy sie ilość i ruch ogółem A+B. Bardzo Malo mężczyzn nie posiada ruchu A. A wystarczy ich tylko kilka. My tez mamy czynnik męski i niestety wszystkie zarodki rozwijają sie dobrze do 3 dobry ( potencjal komórki ) po 4 dobie zwalniają bo wchodzi genom zarodka czyli DNA ojca. U nas w ogóle jest OAT trzeciego stopnia. Badania MSOME pokazalo brak plemników I typu - a przy ivf zawsze znalezli:-) fragmentacja tez kiepska.A udalo sie:-) my zapładnialiśmy Malo komórek, wiec jak zapładniacie wszystkie to sie powinno odrazu udać :-) ale ivf jest nieprzewidywalne i czasem trzeba poczekać troszkę dluzej.
 
Do góry