reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

joweg - idź zaraz po urlopie, a jeżeli urlop jest bardzo długi to zapisz się do innego lekarza i czekaj - w sumie to nie masz innego wyjścia. Chodzi o to, żebyś sobie nie zakładała, że poczekasz do 50 czy jeszcze innego dnia opóźnienia. Moja koleżanka nabawiła się takiej torbieli, że musiała iść na zabieg, bo była tak wielka, że nie było szans na wchłonięcie się. A przy okazji wykryli u niej jeszcze inne paskudztwa. Zdrówko ma się tylko jedno. Dbaj o nie ;-)
 
reklama
Może sie wchlonie, a może nie. Ja bym nie ryzykowala, bo nawet głupia laparoskopia może ci zostawić blizny na jajowodach i wtedy dupa z naturalnych staranek.
 
miliaa to bylo moje pierwsze ivf. Przyczyna policystyczne jajniki, probowalismy juz wszystkiego od 9 lat staramy sie o dzidzie i jak widac bez rezultatow. Szczerze bylam prawie pewna ze sie uda, podano mi 5 dniowe zarodeczki ponoc super klasa wiec myslalam ze to sukces i niestety:no::no:

Dziekuje kochane za wsparcie:-) 9 kwietnia mam wizyte i powiedza mi co dalej pewnie kolejny transfer w koncu mam jeszcze 6 mrozaczkow rowniez 5 dniowych a nawet 2 sa 6 dniowe :-):-):-)
 
Cześć dziewczyny już jestem.
No niestety nie udało się i tym razem:no:
Już nie wiem jak długo to ma trwać , jak długo można walczyć bez rezultatu.
To wszystko jest takie niesprawiedliwe. Chyba odpocznę ze 2-3 cykle od tego wszystkiego.
Pora zadbać o siebie i zrzucić nabyte kg przez te wszystkie leki.
Pierwsze co zrobię na pewno to jutro się schleję z żalu!!!!!!!!

margolka Przykro mi bardzo chyba nie muszę Ci pisać że wiem co czujesz.

Bety Cudne wieści , całusy dla dzidzi:-)

Aisha Cały czas trzymam kciuki za Was, wszystko będzie dobrze.
 
JoM - przykro mi bardzo. wiem jakie to demotywujace - te kolejne podejscia i porazki. ale sie w koncu uda - tylko nie trac nadziei
 
lolitka Dziękuję za dobre słowo i za wszystkie rady od Ciebie.
Obiecuję Ci że się nie poddam , to przecież najważniejszy cel w życiu.
 
Margolka, Jo.M kochane bardzo mi przykro, że się nie udało-strasznie to wszystko niesprawiedliwe-nawet niewiem co napisać żeby Was pocieszyć-ale proszę Was nie poddawajcie się-mocno przytulam
Ja będę wiedzieć w poniedziałek jednak do wtorku nie wytrzymam
 
Jo.M trzymaj sie dzielnie kochaniutka przytulam mocno!!! Ja tu panikuje bo za pierwszym razem mi sie nie udalo a Ty juz tyle razy musisz przez to przechodzic:no::no::no: <wstyd mi za siebie:wściekła/y:> Najwazniejsze zebysmy sie nie poddawala w koncu i do ciebie szczescie sie usmiechnie:tak::tak::tak:
 
reklama
Może sie wchlonie, a może nie. Ja bym nie ryzykowala, bo nawet głupia laparoskopia może ci zostawić blizny na jajowodach i wtedy dupa z naturalnych staranek.
joweg...Nostalgia ma racje...mnie sie tak porobily zrosty po laparoskopii, wiec trzeba uwazac na to, bo te torbiele to zdradziecka sprawa:-(
na pewno jest wszystko ok, ale warto byc pewnym na 100%

miliaa to bylo moje pierwsze ivf. Przyczyna policystyczne jajniki, probowalismy juz wszystkiego od 9 lat staramy sie o dzidzie i jak widac bez rezultatow. Szczerze bylam prawie pewna ze sie uda, podano mi 5 dniowe zarodeczki ponoc super klasa wiec myslalam ze to sukces i niestety:no::no:
kochana to spokojnie... jak sie czegos bardzo chce i o tym sie marzy to trzeba probowac, bo w koncu kiedys sie uda
a ty nie mialas szans o staranka inseminacja? od razu in vitro?
Jo.M...kochanie trzymaj sie mocno, podejrzewam, ze jest ci trudno i zadne slowa nie poprawia ci humoru, ale wiedz, ze kiedys twoje trudy beda wynagrodzone, jestem tego pewna:-) buziaki i tule !
 
Ostatnia edycja:
Do góry