reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jestem w domciu wreszcie! Ale mielismy dzień. Remont drogi robią i jakimiś objazdami jechaliśmy i żadnych znaków nie było normalnie masakra! Spóźniliśmy sie chyba z 10 min przez to. No i poszliśmy prosto pod gabinet a tam idzie nasza lekarka i nas woła od razu:)
Wizyta ogólnie krótka bo lekarka już przestudiowała papiery i nawet listę badań do zrobienia zrobiła. Nie badała mnie skoro mam @ Ufff :D umówiliśmy się że zgłoszę się na wizytę przed @ w sierpniu i wtedy stary do krio:D
Z takich fajnych rzeczy doktor powiedziała że to jest wizyta archiwalna bo nie było wizyty w ciągu ostatnich 6 mies i ona kosztuje 170zł ale ona policzy jak za normalną wizytę bo mnie nie bada i wogóle i zapłaciłm 95zł:)
Mam zrobić usg piersi,tsh,HBs,anty HBc, anty HCV,HIV, toxo IgM, Cmv IgM,VDRL i chlamydia trachomatis PCR. No i jeszcze posiewy i cytologia. Czy któraś z was wie co to jest to PCR?
 
reklama
N@t@li@ na jaka klinikę sie zdecydowaliście?

Gosia kurczę tak trzymałam kciuki ;* cieszę się ze nie tracisz nadziei i ze juz obmyślasz co dalej, w razie czego. Ja estrofem brałam coś do 10 tygodnia
Juz sie wyryczalam prze godzine wiec narazie jeszcze tli sie we mnie nadzieja a jak nic sie nie zmieni totrzeba dzialac dalej nic mnie nie powstrzyma od spelnienia tego marzenia
 
Jestem w domciu wreszcie! Ale mielismy dzień. Remont drogi robią i jakimiś objazdami jechaliśmy i żadnych znaków nie było normalnie masakra! Spóźniliśmy sie chyba z 10 min przez to. No i poszliśmy prosto pod gabinet a tam idzie nasza lekarka i nas woła od razu:)
Wizyta ogólnie krótka bo lekarka już przestudiowała papiery i nawet listę badań do zrobienia zrobiła. Nie badała mnie skoro mam @ Ufff :D umówiliśmy się że zgłoszę się na wizytę przed @ w sierpniu i wtedy stary do krio:D
Z takich fajnych rzeczy doktor powiedziała że to jest wizyta archiwalna bo nie było wizyty w ciągu ostatnich 6 mies i ona kosztuje 170zł ale ona policzy jak za normalną wizytę bo mnie nie bada i wogóle i zapłaciłm 95zł:)
Mam zrobić usg piersi,tsh,HBs,anty HBc, anty HCV,HIV, toxo IgM, Cmv IgM,VDRL i chlamydia trachomatis PCR. No i jeszcze posiewy i cytologia. Czy któraś z was wie co to jest to PCR?
Chlamydia pcr to badanie robione poprzez pobranie wymaz z szyjki,z tego co pamiętam :)tez miałam to robione. OK tygodnia czeka się na wyniki
 
A mi w klinice kazali unormować prolaktyne inaczej nie mogłabym podejść do in vitro. Ja miałam podwójnie większa niz norma, wiec nie az taka tragedia. Mam guza w przysadce ktory powoduje wzrost prolaktyny i do czasu pozywnego testu brałam leki na zbicie.
A jaka jest Norma prolaktyny u mnie jeszcze rok temu bylo 767 i brałam bromergon paskudny
 
reklama
A mówiłam ze wczesna beta to dziwna. .. bo jak nie wyjdzie to czy nie za wcześnie jak wyjdzie mała to czy nie za mała. ....
A otwórz lodówkę dalej śmierdzi. ?
Mowilas mowilas :)
Ale ten chochlik we mnie nie wytrzymial i zadecydowal zrobic :)
Dalej smierdzi :) a jak smarzylam schabowe to walily mi ryba a zepsuty nie byl bo swiezo ze sklepu przyniesiony :)
 
Do góry