reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Melduję, ze rosniemy prawidłowo:) córka nasza ma już 22cm i waży 330g:) duża jest! Ciekawe po kim hahaha szyjka ok, wody ok, wymiary ok - wszytsko ok:) Mała ustawiona jakby pionowo i dlatego mogę nie odczuwać jeszcze ruchów.
Dziękuję za kciuki i dobre mysli:)

Ewelin teraz czekam na info o serduszku pięknym:)
Ewunka, Koralik pozytywnych wieści!:)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aniczko superancko :-) zobaczysz lada dzien poczujesz kopniaki! A probowalas zjesc cos slodkiego i sie położyć? :-) na mojego to dzialalo. Szalonki dostawal ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczyny
Anika super, ze z dzidzia wszystko ok, imie już wymyslone?
Koraliku trzymam kciuki :* ajj tez sie nie moge doczekac rozpoczecia procedury do crio, ale to jeszcze z 2-3 tyg :/
Dziewczyny tak piszecie o tym intralipidzie i w sumie musze o to zapytac lekarza, co prawda bez problemu zaszłam w 1sza ciaze, ale jednak było bardzo silne zatrucie ciązowe i organizm mógł wytworzyc jakies przeciwciała...a kiedy ten intralipid trzeba brac przed crio?
 
Do góry